Aneta Tichá

Jmenuji se Aneta Tichá a od letošního roku mě můžete vídat ve Fitness Spektru jako instruktorku TRX.

Ačkoli jsem v dětství ke sportu neměla vůbec žádný vztah, dnes je součástí mého života. Moji první motivací k "pohybu" bylo přijímací řízení na střední pedagogickou školu, kde jsem si sport oblíbila a zároveň zvolila zaměření - tělesná výchova. Dále nechyběla ani první návštěva fitness centra, kterým bylo právě Fitness Spektrum. Jako úplného začátečníka mě zaujalo cvičení na závěsném systému TRX a začala jsem pravidelně chodit na skupinové lekce. Postupně jsem se seznámila s posilovacími stroji a činkami, kdy jsem si oblíbila klasický kulturistický trénink.

Během studia na VŠ jsem absolvovala kurz Instruktor TRX, který jsem využila při vedení lekcí TRX v Liberci. Tímto jediným certifikátem moje vzdělávání v oblasti fitness rozhodně nekončí.

Cvičte, protože Vás to baví, naplňuje a cítíte se dobře. Ne, protože musíte nebo je to "moderní" ! Zdravé tělo a vytvarovaná postava je takový bonus k tomu. Vše se musí dělat s láskou a u cvičení to není jinak.

 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba


Po 8-12 a 14-21
Út  7-12 a 14-21
St 8-12 a 14-21
Čt 7-12 a 14-21
Pá 8-12 a 14-21
So, Ne 9-12 a 16-19

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

11
12

Otevírací doba na vánoční svátky

Vážení klienti, přátelé,   již dnes se můžete podívat na to, jak budeme mít otevřeno na Vánoce, vánoční svátky, Silvestra a Nový rok: PO 24.12. - 8-12 ...

01
11

Nová, mladá krev!

Zdravíme všechny! Představujeme Vám dvě nové posily našeho spolupracujícího týmu. S půvabnou Anetou a jejím osobitým přístupem při vedení lekcí TRX se můžete potkávat zatím pouze ob-týden, ...

Nová, mladá krev!