Aneta Tichá

Jmenuji se Aneta Tichá a od letošního roku mě můžete vídat ve Fitness Spektru jako instruktorku TRX.

Ačkoli jsem v dětství ke sportu neměla vůbec žádný vztah, dnes je součástí mého života. Moji první motivací k "pohybu" bylo přijímací řízení na střední pedagogickou školu, kde jsem si sport oblíbila a zároveň zvolila zaměření - tělesná výchova. Dále nechyběla ani první návštěva fitness centra, kterým bylo právě Fitness Spektrum. Jako úplného začátečníka mě zaujalo cvičení na závěsném systému TRX a začala jsem pravidelně chodit na skupinové lekce. Postupně jsem se seznámila s posilovacími stroji a činkami, kdy jsem si oblíbila klasický kulturistický trénink.

Během studia na VŠ jsem absolvovala kurz Instruktor TRX, který jsem využila při vedení lekcí TRX v Liberci. Tímto jediným certifikátem moje vzdělávání v oblasti fitness rozhodně nekončí.

Cvičte, protože Vás to baví, naplňuje a cítíte se dobře. Ne, protože musíte nebo je to "moderní" ! Zdravé tělo a vytvarovaná postava je takový bonus k tomu. Vše se musí dělat s láskou a u cvičení to není jinak.

 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po 8-12 a 14-21
Út  7-12 a 14-21
St 8-12 a 14-21
Čt 7-12 a 14-21
Pá 8-12 a 14-21
So, Ne 9-12 a 16-19

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

08
02

23. a 24.2. ZAVŘENO!!!

23. a 24.2. zavíráme na celý víkend tělocvičnu! Budeme instalovat vzduchotechniku, přesněji -rekuperační jednotku. FITNESS SPEKTRUM

08
01

TRX vstupní lekce

NOVÁČCI, ZÁJEMCI o TRX cvičení, pozor ☝️ Má-li někdo "choutky" zapojit se do našich oblíbených tréninků na TRX, ale má nějaké ty obavy se začátkem (kondice, jak se ...

TRX vstupní lekce