Petra Šimerdová

...původně paní učitelka Šimerdová, kterou osud zavál coby letušku do Emirátů a odsud zpět do milovaných Krkonoš již jako výživovou poradkyni a trenérku Péťu. Jak se to tak stalo?

V poušti mi chyběl pohyb venku, pracovala jsem na směny, překročila 30cítku a pěkně se zakulatila. To byl důvod, proč jsem se tenkrát svěřila do rukou trenérek. Ta první ze mě nemilosrdnými intervalovými tréninky a kruháči udělala Twiggy a druhá (profesionální body fitness závodnice) mi žensky vedeným kulturistickým tréninkem pomohla k nabrání svalové hmoty. Měla jsem také svou českou online výživovou poradkyni, která mi pomohla s hubnutím, a později i nabírací a rýsovací jídelníčky přímo od své trenérky.

Tím tedy začala má cesta k fitness. To, že člověk dokáže kombinací správného stylu cvičení se vhodným jídelníčkem tvarovat své tělo jakkoliv si usmyslí, mě naprosto fascinovalo, a tak jsem se pustila do ročního dálkového kurzu Výživového poradce a sportovního dietologa. Na začátku roku 2017 jsem se vrátila do ČR a ihned se s velkým nadšením vrhla do rekvalifikačního kurzu Trenéra kondičního posilování v poměrně specifické škole IQ pohyb akademie- instituce snoubící fitness s fyzioterapií. Tam jsem se úspěšně "zaháčkovala" a kdykoliv je to jen možné, navštěvuji další a další kurzy. Nadále ráda využívám i služeb jiných kolegů, protože i já nad sebou občas potřebuji pevnou ruku, ale také si ráda nechám poradit a inspiruji se prací jiných profesionálů.

Kromě spousty snů a vizí jak nyní své osobní zkušenosti s hubnutím, tvarováním postavy a konečně i nápravou vadného držení těla předávat dál mám i notnou dávku pozitivní energie na rozdávání, a je mi potěšením, že právě Vám zde ve Fitness Spektrum ve Vrchlabí :)

Na viděnou ať už na mých osobních trénincích nebo skupinových lekcích

Vaše Péťa

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba


Po 8-12 a 14-21
Út  7-12 a 14-21
St 8-12 a 14-21
Čt 7-12 a 14-21
Pá 8-12 a 14-21
So, Ne 9-12 a 16-19

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

11
12

Otevírací doba na vánoční svátky

Vážení klienti, přátelé,   již dnes se můžete podívat na to, jak budeme mít otevřeno na Vánoce, vánoční svátky, Silvestra a Nový rok: PO 24.12. - 8-12 ...

01
11

Nová, mladá krev!

Zdravíme všechny! Představujeme Vám dvě nové posily našeho spolupracujícího týmu. S půvabnou Anetou a jejím osobitým přístupem při vedení lekcí TRX se můžete potkávat zatím pouze ob-týden, ...

Nová, mladá krev!