home Hlavní menu šipka Rezervace

TRAMPOLÍNKY KONČÍ!

Vážené a milé trampolínkářky,

   tímto bychom Vás, věrné i občasné návštěvnice lekcí trámpolínek, chtěli informovat o skutečnosti, že jsme se po dlouhých úvahách rozhodli trampolínky zrušit. Vede nás k tomu několik důvodů a o některé z nich, bychom se s Vámi chtěli podělit.

I když je o trampolínky víceméně zájem, velice často jsme byli nuceni lekce z různých okolností rušit, což nám bylo velice nepříjemné.

Trampolínky mají pomalu, ale jistě svojí životnost za sebou a další prasklá pružina či nožička, by již znamenala jistou odstávku další trampolínky, ze které by se posléze opravovaly ty ostatní. Investice do nových trampolínek se opravdu v tuto chvíli nevyplatí, museli bychom trampolínky rozjet mnohem věší míře, a na to nemáme tolik prostoru, ale hlavně ani instruktorky. Dříve nebo později, by nás stav trampolínek tak jako tak donutil lekce ukončit.

Dalším důvodem zrušení jefakt, že Trampolínky zabírají 4 m2 i ve chvíli, kdy se na nich necvičí a tyto metry jsme schopni využít mohem efektivněji.

Podobných důvodů je ještě více. Věříme, že náš krok pochopíte a tato informativní zpráva Vám bude důkazem, že nám na Vás záleží a vážili jsme si Vaši přízně.

Nakonec bychom chtěli konstatovat, že každá podobná lekce je z velké, ne-li z věší části tvořena instruktorem. Instruktorka Iveta, kterou máme moc rádi, spolupráci s námi nekončí. Naopak, jak asi někteří víte, právě dokončuje akreditovaný trenérský kurz, který jí otevírá široké možnosti, jak uspokojit Vaše potřeby hýbat se :-) Je jisté, že Ivetu oslovíme, aby pro Vás připravila nějakou zajímavou lekci, při které se slušně zapotíte při hlasitém zvuku dunících beetů ;-)

Pokud k nám chodíte pouze a jenom na trampolínky a máte zakoupenou vstupní permanentku se zbylými vstupy, je možné s nimi vyčkat na nové lekce, které připravíme (s platností si samozřejmě nelamte hlavu) nebo je lze využít jakkoli jinak, a to samozřejmě i pro klasické vstupy do fitness. Pokud jste přesvědčené, že je jinak než na trampolínky nevyužijete, neváhejte se na nás obrátit a pokusíme se vymyslet nějaké individuální řešení.

Ještě jednou děkujeme za pochopení a dosavadní přízeň.

Srdečně,

Karel Grossmann za tým Fitness Spektra

 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba


Po 8-12 a 14-21
Út  7-12 a 14-21
St 8-12 a 14-21
Čt 7-12 a 14-21
Pá 8-12 a 14-21
So, Ne 9-12 a 16-19

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

11
12

Otevírací doba na vánoční svátky

Vážení klienti, přátelé,   již dnes se můžete podívat na to, jak budeme mít otevřeno na Vánoce, vánoční svátky, Silvestra a Nový rok: PO 24.12. - 8-12 ...

01
11

Nová, mladá krev!

Zdravíme všechny! Představujeme Vám dvě nové posily našeho spolupracujícího týmu. S půvabnou Anetou a jejím osobitým přístupem při vedení lekcí TRX se můžete potkávat zatím pouze ob-týden, ...

Nová, mladá krev!