home Hlavní menu šipka Rezervace

TRAMPOLÍNKY KONČÍ!

Vážené a milé trampolínkářky,

   tímto bychom Vás, věrné i občasné návštěvnice lekcí trámpolínek, chtěli informovat o skutečnosti, že jsme se po dlouhých úvahách rozhodli trampolínky zrušit. Vede nás k tomu několik důvodů a o některé z nich, bychom se s Vámi chtěli podělit.

I když je o trampolínky víceméně zájem, velice často jsme byli nuceni lekce z různých okolností rušit, což nám bylo velice nepříjemné.

Trampolínky mají pomalu, ale jistě svojí životnost za sebou a další prasklá pružina či nožička, by již znamenala jistou odstávku další trampolínky, ze které by se posléze opravovaly ty ostatní. Investice do nových trampolínek se opravdu v tuto chvíli nevyplatí, museli bychom trampolínky rozjet mnohem věší míře, a na to nemáme tolik prostoru, ale hlavně ani instruktorky. Dříve nebo později, by nás stav trampolínek tak jako tak donutil lekce ukončit.

Dalším důvodem zrušení jefakt, že Trampolínky zabírají 4 m2 i ve chvíli, kdy se na nich necvičí a tyto metry jsme schopni využít mohem efektivněji.

Podobných důvodů je ještě více. Věříme, že náš krok pochopíte a tato informativní zpráva Vám bude důkazem, že nám na Vás záleží a vážili jsme si Vaši přízně.

Nakonec bychom chtěli konstatovat, že každá podobná lekce je z velké, ne-li z věší části tvořena instruktorem. Instruktorka Iveta, kterou máme moc rádi, spolupráci s námi nekončí. Naopak, jak asi někteří víte, právě dokončuje akreditovaný trenérský kurz, který jí otevírá široké možnosti, jak uspokojit Vaše potřeby hýbat se :-) Je jisté, že Ivetu oslovíme, aby pro Vás připravila nějakou zajímavou lekci, při které se slušně zapotíte při hlasitém zvuku dunících beetů ;-)

Pokud k nám chodíte pouze a jenom na trampolínky a máte zakoupenou vstupní permanentku se zbylými vstupy, je možné s nimi vyčkat na nové lekce, které připravíme (s platností si samozřejmě nelamte hlavu) nebo je lze využít jakkoli jinak, a to samozřejmě i pro klasické vstupy do fitness. Pokud jste přesvědčené, že je jinak než na trampolínky nevyužijete, neváhejte se na nás obrátit a pokusíme se vymyslet nějaké individuální řešení.

Ještě jednou děkujeme za pochopení a dosavadní přízeň.

Srdečně,

Karel Grossmann za tým Fitness Spektra

 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po 8-12 a 14-21
Út  7-12 a 14-21
St 8-12 a 14-21
Čt 7-12 a 14-21
Pá 8-12 a 14-21
So, Ne 9-12 a 16-19

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

08
02

23. a 24.2. ZAVŘENO!!!

23. a 24.2. zavíráme na celý víkend tělocvičnu! Budeme instalovat vzduchotechniku, přesněji -rekuperační jednotku. FITNESS SPEKTRUM

08
01

TRX vstupní lekce

NOVÁČCI, ZÁJEMCI o TRX cvičení, pozor ☝️ Má-li někdo "choutky" zapojit se do našich oblíbených tréninků na TRX, ale má nějaké ty obavy se začátkem (kondice, jak se ...

TRX vstupní lekce