home Hlavní menu šipka Rezervace

on-line REZERVAČNÍ SYSTÉM ZDE

POZOR! Nemáte-li registraci a chtete rezervační systém využívat, musíme vám ji nejdříve vytvořit a zaslat přihlašovací jméno a heslo.

Zašlete nám vaše jméno, telefonní číslo, email, bydliště na info@fitness-spektrum.cz a do předmětu napište "Žádost o registraci"

Registraci lze vytvořit i telefonicky nebo při návštěvě centra. Pokud na rezervaci spěcháte, volejte 702 285 490

 

PODMÍNKY ÚČASTI NA SKUPINOVÉM CVIČENÍ:

1.) Na všechny skupinové lekce je nutné se předem rezervovat:

2.) Aby se cvičení konalo, musí být přihlášeni alespoň 4 lidé (nedomluvíme-li se jinak).

  • Pro ranní lekce musí být tyto 4 rezervováni nejpozději do 21:00 předešlého dne. Pro odpolední a večerní cvičení je nutné tento limitní počet splnit do 12:00 téhož dne.
  • Je-li splněn minimální počet, mohou se samozřejmě vytvářet rezervace až do začátku cvičení (telefonicky i přes rezervační systém).
  • Nebude-li se cvičení konat, pošleme Vám informační email, SMS není zaručena.

3.) Rušení rezervací - pokud se z nějakého důvodu nemůžete cvičení zúčastnit, je Vaší povinností zrušit včas svoji rezervaci.

  • Přes online rezervační systém lze rušit rezervace maximálně 12 hod před začátkem lekce.
  • Poté lze rušit rezevace již pouze telefonicky (SMS a email nemusíme najít včas, proto není zárukou včasné omluvy), avšak maximálně do 12.00 lze rušit odpolední a večerní lekce a do konce zavírací doby předešlého dne lze rušit ranní lekce (21 hod všední dny, 19 hod víkendy).
  • Za později zrušené rezervace je centrum oprávněno účtovat si storno poplatek ve výši 50% ze základní ceny cvičení (zejména blokovala-li rezervace místo jiným klientům nebo jeli limitní pro konání lekce)
  • Neprojeví-li klient žádnou snahu o zrušení rezervace / omluvu, je centrum oprávněno účtovat si storno poplatek plné výši ceny vstupného.

4.) Náhradnické rezervace - Je-li nějaká aktivita zcela obsazena, lze vytvořit tzv. "Náhradnickou rezervaci".

  • Klient se sám zařadí do fronty náhradníků a ve chvíli kdy je uvolněno místo, systém mu automaticky vytvoří platnou rezervaci odešle informativní email.
  • Během vytváření náhradnické rezervace, je možno nastavit si tzv. "dobu akceptace". Nastavujete si tím kolik hodin před započetím cvičení budete akceptovat, aby s vámi systém počítal (pozn.: nejčastěji dochází k uvolňování rezervací v rozmezí 24 hod před cvičením).
  • POZOR! Aktivujete-li si náhradnickou rezervaci, není o tom nikde ve Vašem rezervačním systému veden přehled. Vidíme to pouze zde u nás. Pokud nemáte přístup k emailu, abyste si mohli ověřit, jestli Vám vznikla platná rezervace, můžete se jednoduše informovat telefonicky. 

Děkujeme Vám za pochopení a dodržování těchto podmínek.

 

 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po 8-12 a 14-21
Út  7-12 a 14-21
St 8-12 a 14-21
Čt 7-12 a 14-21
Pá 8-12 a 14-21
So, Ne 9-12 a 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

08
10

Nová lekce začíná!

Vážení přátelé, klienti, naši příznivci a příznivci zdravého pohybu,   chtěli bychom Vás tímto informovat o tom, že do nabídky pravidelných cvičení a tréninků zařazujeme aktivitu s ...

Nová lekce začíná!

28
09

NOVÝ PROTEIN V NABÍDCE

Biotech USA ISO Whey ZERO 88% obsah bílkovin, bez laktózy, bez lepku, bez přidaného cukru, bez transnasycených tuků. Izolát jak vyšitý, avšak to není vše - chutná ...

NOVÝ PROTEIN V NABÍDCE