home Hlavní menu šipka Možnosti šipka Posilovna

Posilovna

Posilovací stroje

I přesto, že filosofie našeho centra upřednostňuje před cvičením na strojích cvičení Funkční, pro izolované procvičení hlavních svalových skupin, jsme posilovnu vybavili pečlivě promyšleným mixem posilovacích strojů značky IMPULSE FITNESS.

Vybrali jsme takové posilovací stroje, aby svým zaměřením nebyly pouze jednoúčelové. Máme tedy stroje většinou duální, nebo dokonce multifunkční, na kterých lze pak provádět mnoho desítek variant cviků. Jaké lze provádět kde cviky, se lze inspirovat buď z předloh umístěných na každém stroji.

Zóna volných vah

Posilování s volnou zátěží do fitness center neodmyslitelně patří. Ať už je cílem zdravotně orientované cvičení nebo nabírání svalové hmoty, správně prováděné cvičení s činkami na lavičkách nebo bez nich, má za následek dosažení těchto cílů.

Zóna volných vah ve Fitness Spektru je vybavena kombinací značek Jordan Fitness, Impulse Fitness a Arsenal

 

Společnost IMPULSE FITNESS patří k tradičním světovým výrobcům zařízení pro fitness. Na vývoji nových kardio a posilovacích strojů spolupracují techničtí designéři z USA a Evropy, pro výrobu se používají kvalitní komponenty od ověřených a spolehlivých dodavatelů. 35 let zkušeností v oboru se odráží ve vypracovaných detailech jednotlivých produktů, které společnost IMPULSE FITNESS vyrábí pro přední světové značky v oboru fitness. Celý sortiment představuje inovativní, funkční, odolné a stylové produkty. R&D centrum společnosti IMPULSE zaměstnává přes 40 inženýrů elektrotechniky a mechaniky, kteří dělají všechno pro to, aby vyhověli náročným požadavkům majitelů posiloven a fitness center. Společnost IMPULSE FITNESS je certifikována ISO9001:2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Série IT Impulse - vlajková loď společnosti IMPULSE FITNESS pro silový trénink. Série IT zahrnuje stroje vhodné pro komerční užití. Stroje mají jednoduché ovládání, cvičení je efektivní a pohodlné. 

 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá:
7:30-12 14-21

Út, Čt:
7:00-12 14-21

So, Ne:
9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

26
08

Kruháče opět v kurzu

Na vaší žádost opět zařazujeme cvičení na bázi kruhových tréninků!  Na našich stránkách a v rezervačním systému budeme tuto skupinovou lekci uvádět pod zkráceným názvem "KRUHÁČ". KRUHÁČ ...

Kruháče opět v kurzu

21
06

Nízké letní ceny skupinových cvičení!

Cvičení již od 114,-Kč, studenti a ZTP dokonce od 99,-Kč! Jednorázové cvičení bez členských slev 150,-Kč namísto 170,-Kč. Letní ceny platí od 3.6. do 31.8.2019

Nízké letní ceny skupinových cvičení!