Aneta Tichá

Jmenuji se Aneta Tichá a od letošního roku mě můžete vídat ve Fitness Spektru jako instruktorku TRX.

Ačkoli jsem v dětství ke sportu neměla vůbec žádný vztah, dnes je součástí mého života. Moji první motivací k "pohybu" bylo přijímací řízení na střední pedagogickou školu, kde jsem si sport oblíbila a zároveň zvolila zaměření - tělesná výchova. Dále nechyběla ani první návštěva fitness centra, kterým bylo právě Fitness Spektrum. Jako úplného začátečníka mě zaujalo cvičení na závěsném systému TRX a začala jsem pravidelně chodit na skupinové lekce. Postupně jsem se seznámila s posilovacími stroji a činkami, kdy jsem si oblíbila klasický kulturistický trénink.

Během studia na VŠ jsem absolvovala kurz Instruktor TRX, který jsem využila při vedení lekcí TRX v Liberci. Tímto jediným certifikátem moje vzdělávání v oblasti fitness rozhodně nekončí.

Cvičte, protože Vás to baví, naplňuje a cítíte se dobře. Ne, protože musíte nebo je to "moderní" ! Zdravé tělo a vytvarovaná postava je takový bonus k tomu. Vše se musí dělat s láskou a u cvičení to není jinak.

 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá:
7:30-12 14-21

Út, Čt:
7:00-12 14-21

So, Ne:
9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

05
12

Nové dárkové poukazy v prodeji!

Jednoduše zvol částku a zbytek už nech na obdarovaném ...  Hezké předvánoční časy přeje Fitness Spektrum  

Nové dárkové poukazy v prodeji!

26
08

Kruháče opět v kurzu

Na vaší žádost opět zařazujeme cvičení na bázi kruhových tréninků!  Na našich stránkách a v rezervačním systému budeme tuto skupinovou lekci uvádět pod zkráceným názvem "KRUHÁČ". KRUHÁČ ...

Kruháče opět v kurzu