home Hlavní menu šipka Možnosti šipka Instruktoři a trenéři šipka František Horáček

František Horáček

Zdravím všechny!

Se sportem jsem začal na prvním stupni základní školy, kdy jsem začal hrát fotbal za svoji rodnou vísku. Vždy mě to bavilo, ale také jsem vždycky byl nohama na zemi a věděl, že ze mě Ronaldo nebude. Ke konci ZŠ mě ale místo fotbalu mnohem více začal zajímat taťkův pár jednoruček a začal jsem sám sebe vyzývat v počtu zvládnutých kliků naráz. Na střední škole však přislo působení v hudební kapele, následně kapelách a cvičení šlo stranou. Až okolo 18-tého roku jsem se rozhodl navstěvovat miniposilovnu na ZŠ v Jilemnici, ale vydrželo mi to pár měsíců a opět jsem se věnoval hlavně hudbě.

Po prvním ročníku VŠ jsem to však zkusil znovu a pár již zkušenějších kamarádů mě vtáhlo do tajů cvičení a správné stravy. Začátky byly samozřejmě plné chyb jak v jídle, tak v systému cvičení. Postupem času jsem ale díky studiu v Pardubicích poznal i jiná fitness centra a jejich atmosféru. Studoval jsem fyziologii posilovacího tréninku, anatomii a veškeré věci ohledně výživy a stravovacích návyků.

Mimo samostudia a vlastní praxe jsem také poznal několik velkých odborníků v tomto oboru, kteří mě naučili o fitness přemýšlet z jednoduché, zdravé a funkční stránky.

V roce 2016 jsem pak absolvoval kurz Instruktora fitness v Pardubicích pro hlavičkou institutu FIT-PRAHA.

V současnosti je to pět let, co aktivně cvičím a zdokonaluji své znalosti a tělesnou schránku svoji a za poslední 2 roky i svých klientů.

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Běžný provoz: 
Po 7:30-12 a 14-21
Út  7:00-12 a 14-21
St 7:30-12 a 14-21
Čt 7:00-12 a 14-21
Pá 7:30-12 a 14-21
So, Ne 9-12 a 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

08
05

Cena skupinových cvičení jednotně 119,-Kč!

Ano je to tak. Na jednotnou cenu skupinovek 119,-Kč se můžete těšit již od zítřka! Nejdříve jsme touto akcí chtěli podpořit cvičení PILOXING, které si určitě zaslouží ...

Cena skupinových cvičení jednotně 119,-Kč!

02
05

Pronájem tělocvičny

Nově si můžete rezervovat a pronajmout úplně celou tělocvičnu jenom pro sebe nebo pro svojí skupinu. Této možnosti lze využít pouze o víkendech v čase od 15 ...

Pronájem tělocvičny