home Hlavní menu šipka SLUŽBY šipka Instruktoři a trenéři šipka KAMILA KNOTOVÁ (Klausová)

KAMILA KNOTOVÁ (Klausová)

Lyžování, lezení, běhání, chození po horách ... trénink, pohyb, sport … to je moje vášeň a posledních 12 let mého života nejen můj životní styl, ale v různých formách a podobách i zaměstnání.

Celý život si musíme vystačit v jednom těle, a proto je naprostou nutností a naší povinností se o něj dobře starat. Zdravá a vyvážená strava v kombinaci s pravidelným a smysluplným pohybem, kvalitní regenerací a relaxací je klíčem k tomu, aby nám naše tělo vydrželo zdravé a pohyblivé a mohlo nám věrně a bezbolestně „sloužit“ po celý život. Tedy alespoň tak to vidím já jako instruktor, trenér a člověk, který nefandí výmluvám „proč to nejde“, ale snaží se hledat cesty „jak by to šlo“.

Trénink někdy bolí a stojí nás spoustu úsilí, ale za tu práci i čas to určitě stojí. Těším se na společné tréninky s každým, kdo nehledá výmluvy a chce na sobě makat a budovat pevný a zdravý „domov“ pro zdravého a spokojeného ducha.

 

"Orandum est ut sit mens sana in corpore sano“. ("Přej si, aby byl ve zdravém těle zdravý duch").

- Juvenalis 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

17.11. OTEVŘENO!
Po-Pá 7-20

So-Ne 8-12 15-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

16
11

17.11. OTEVŘENO

VÁŽENÍ KLIENTI, na státní svátek 17.11. máme otevřeno jako každý jiný všední den od 7-20 hodin Těšíme se, že toho využijete! Fitness Spektrum

22
10

Nová provozní doba!

Vážení a milí klienti, přinášíme vám zásadní změny v naší provozní době. Od pondělí 31.10.22 budete moci naší tělocvičnu navštěvovat mimo víkendu také v době poledních pauz, ...