home Hlavní menu šipka SLUŽBY šipka Instruktoři a trenéři šipka KAMILA KNOTOVÁ (Klausová)

KAMILA KNOTOVÁ (Klausová)

Lyžování, lezení, běhání, chození po horách ... trénink, pohyb, sport … to je moje vášeň a posledních 12 let mého života nejen můj životní styl, ale v různých formách a podobách i zaměstnání.

Celý život si musíme vystačit v jednom těle, a proto je naprostou nutností a naší povinností se o něj dobře starat. Zdravá a vyvážená strava v kombinaci s pravidelným a smysluplným pohybem, kvalitní regenerací a relaxací je klíčem k tomu, aby nám naše tělo vydrželo zdravé a pohyblivé a mohlo nám věrně a bezbolestně „sloužit“ po celý život. Tedy alespoň tak to vidím já jako instruktor, trenér a člověk, který nefandí výmluvám „proč to nejde“, ale snaží se hledat cesty „jak by to šlo“.

Trénink někdy bolí a stojí nás spoustu úsilí, ale za tu práci i čas to určitě stojí. Těším se na společné tréninky s každým, kdo nehledá výmluvy a chce na sobě makat a budovat pevný a zdravý „domov“ pro zdravého a spokojeného ducha.

 

"Orandum est ut sit mens sana in corpore sano“. ("Přej si, aby byl ve zdravém těle zdravý duch").

- Juvenalis 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá
7-12 14-19

So, Ne
9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

16
05

17.5. OTEVÍRÁME!

Dámy a pánové, přátelé, kamarádi,   zítra otevíráme opět naší a Vaší tělocvičnu. Jsme velice zvědaví, s jakou vervou nás vezmete útokem, jinými slovy se na Vás ...

17.5. OTEVÍRÁME!

18
12

ZAVŘENO

Od pátku 18.12., jsme z důvodu nařízení vlády opět zcela ZAVŘENI Vážení přátelé a příznivci zdravého pohyvu, je nám to velice líto. Stále Vaše Fitness Spektrum