Karel Grossmann

Od malička nesportuji, netančím, nedělám nic "profi" ... Od malička lezu, dělám dřepy, ohýbám se, rotuji, něco nosím, přemísťuji, buduji, chovám, skáču, běhám, a to chci dělat ještě dlouho, snadno, dobře, správně, ladně, s chutí a bez zbytečné námahy. Chci prostě správně fungovat a žít!

 

Nějakých 14 let jsem přicházel více či méně do styku s činkami a posilovacími stroji. Během toho mě provázelo testování různých diet a stravovacích metod. Protože mě to nepřestávalo bavit - spíše naopak, 15. rok jsem si řekl, že bych si na to mohl udělat "papír", a to se také stalo. Je ze mě instruktor pro fitness a přidal jsem k tomu nějaké ty certifikáty ...

Před více než rokem mi bylo předpovězeno, že bych měl a budu učit druhé lidi nějakému pohybu. Po 14 letech jsem vybudoval širokospektrální "pohybovnu", opustil své teplé místečko v zaměstnání a opravdu šel učit lidi hýbat se. Chci učit lidi hýbat se, chci, aby měli z pohybu radost a prospěch v podobě zdravého a dobře fungujícího těla a chci také vytvořit příjemné zázemí se dobře pohybybujícími se lidmi.

Lidské tělo je po všech stránkách geniální a každý z nás dostal možnost toto geniální tělo používat. Můžeme zanedbávat mnoho věcí, které nás obklopují, ale o toto svoje tělo bychom měli alespoň trochu dbát.

„Starejte se dobře o své tělo. Je to jediné místo, ve kterém musíte žít.“ Jim Rohn

S přáním všeho dobrého

Karel Grossmann 

Fitness Spektrum

Člen Českého registru fitness profesionálů

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-20
So-Ne 8-12 15-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

16
11

17.11. OTEVŘENO

VÁŽENÍ KLIENTI, na státní svátek 17.11. máme otevřeno jako každý jiný všední den od 7-20 hodin Těšíme se, že toho využijete! Fitness Spektrum