Petra Šimerdová

...původně paní učitelka Šimerdová, kterou osud zavál coby letušku do Emirátů a odsud zpět do milovaných Krkonoš již jako výživovou poradkyni a trenérku Péťu. Jak se to tak stalo?

V poušti mi chyběl pohyb venku, pracovala jsem na směny, překročila 30cítku a pěkně se zakulatila. To byl důvod, proč jsem se tenkrát svěřila do rukou trenérek. Ta první ze mě nemilosrdnými intervalovými tréninky a kruháči udělala Twiggy a druhá (profesionální body fitness závodnice) mi žensky vedeným kulturistickým tréninkem pomohla k nabrání svalové hmoty. Měla jsem také svou českou online výživovou poradkyni, která mi pomohla s hubnutím, a později i nabírací a rýsovací jídelníčky přímo od své trenérky.

Tím tedy začala má cesta k fitness. To, že člověk dokáže kombinací správného stylu cvičení se vhodným jídelníčkem tvarovat své tělo jakkoliv si usmyslí, mě naprosto fascinovalo, a tak jsem se pustila do ročního dálkového kurzu Výživového poradce a sportovního dietologa. Na začátku roku 2017 jsem se vrátila do ČR a ihned se s velkým nadšením vrhla do rekvalifikačního kurzu Trenéra kondičního posilování v poměrně specifické škole IQ pohyb akademie- instituce snoubící fitness s fyzioterapií. Tam jsem se úspěšně "zaháčkovala" a kdykoliv je to jen možné, navštěvuji další a další kurzy. Nadále ráda využívám i služeb jiných kolegů, protože i já nad sebou občas potřebuji pevnou ruku, ale také si ráda nechám poradit a inspiruji se prací jiných profesionálů.

Kromě spousty snů a vizí jak nyní své osobní zkušenosti s hubnutím, tvarováním postavy a konečně i nápravou vadného držení těla předávat dál mám i notnou dávku pozitivní energie na rozdávání, a je mi potěšením, že právě Vám zde ve Fitness Spektrum ve Vrchlabí :)

Na viděnou ať už na mých osobních trénincích nebo skupinových lekcích

Vaše Péťa

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Běžný provoz: 
Po 7:30-12 a 14-21
Út  7:00-12 a 14-21
St 7:30-12 a 14-21
Čt 7:00-12 a 14-21
Pá 7:30-12 a 14-21
So, Ne 9-12 a 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

08
05

Cena skupinových cvičení jednotně 119,-Kč!

Ano je to tak. Na jednotnou cenu skupinovek 119,-Kč se můžete těšit již od zítřka! Nejdříve jsme touto akcí chtěli podpořit cvičení PILOXING, které si určitě zaslouží ...

Cena skupinových cvičení jednotně 119,-Kč!

02
05

Pronájem tělocvičny

Nově si můžete rezervovat a pronajmout úplně celou tělocvičnu jenom pro sebe nebo pro svojí skupinu. Této možnosti lze využít pouze o víkendech v čase od 15 ...

Pronájem tělocvičny