Petra Šimerdová

...původně paní učitelka Šimerdová, kterou osud zavál coby letušku do Emirátů a odsud zpět do milovaných Krkonoš již jako výživovou poradkyni a trenérku Péťu. Jak se to tak stalo?

V poušti mi chyběl pohyb venku, pracovala jsem na směny, překročila 30cítku a pěkně se zakulatila. To byl důvod, proč jsem se tenkrát svěřila do rukou trenérek. Ta první ze mě nemilosrdnými intervalovými tréninky a kruháči udělala Twiggy a druhá (profesionální body fitness závodnice) mi žensky vedeným kulturistickým tréninkem pomohla k nabrání svalové hmoty. Měla jsem také svou českou online výživovou poradkyni, která mi pomohla s hubnutím, a později i nabírací a rýsovací jídelníčky přímo od své trenérky.

Tím tedy začala má cesta k fitness. To, že člověk dokáže kombinací správného stylu cvičení se vhodným jídelníčkem tvarovat své tělo jakkoliv si usmyslí, mě naprosto fascinovalo, a tak jsem se pustila do ročního dálkového kurzu Výživového poradce a sportovního dietologa. Na začátku roku 2017 jsem se vrátila do ČR a ihned se s velkým nadšením vrhla do rekvalifikačního kurzu Trenéra kondičního posilování v poměrně specifické škole IQ pohyb akademie- instituce snoubící fitness s fyzioterapií. Tam jsem se úspěšně "zaháčkovala" a kdykoliv je to jen možné, navštěvuji další a další kurzy. Nadále ráda využívám i služeb jiných kolegů, protože i já nad sebou občas potřebuji pevnou ruku, ale také si ráda nechám poradit a inspiruji se prací jiných profesionálů.

Kromě spousty snů a vizí jak nyní své osobní zkušenosti s hubnutím, tvarováním postavy a konečně i nápravou vadného držení těla předávat dál mám i notnou dávku pozitivní energie na rozdávání, a je mi potěšením, že právě Vám zde ve Fitness Spektrum ve Vrchlabí :)

Na viděnou ať už na mých osobních trénincích nebo skupinových lekcích

Vaše Péťa

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá:
7:30-12 14-21

Út, Čt:
7:00-12 14-21

So, Ne:
9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

26
08

Kruháče opět v kurzu

Na vaší žádost opět zařazujeme cvičení na bázi kruhových tréninků!  Na našich stránkách a v rezervačním systému budeme tuto skupinovou lekci uvádět pod zkráceným názvem "KRUHÁČ". KRUHÁČ ...

Kruháče opět v kurzu

21
06

Nízké letní ceny skupinových cvičení!

Cvičení již od 114,-Kč, studenti a ZTP dokonce od 99,-Kč! Jednorázové cvičení bez členských slev 150,-Kč namísto 170,-Kč. Letní ceny platí od 3.6. do 31.8.2019

Nízké letní ceny skupinových cvičení!