Tomáš Kalenský

Jmenuji se TOMÁŠ KALENSKÝ, pocházím z Vrchlabí a ve Fitness Spektrum působím jako osobní trenér, fitness instruktor a výživový poradce. V oblasti tréninku a poradenství spoléhám na mnohaleté zkušenosti, avšak pochopitelně také vlastním trenérskou licenci z trenérské akademie Ronnie.cz (akreditováno MŠMT pod č.j. 025/2012-50-A).

Od roku 2009 se závodně věnuji silovému trojboji a benchpressu, od té doby se mi podařilo čtyřikrát získat titul Mistra světa a vytvořit také několik světových rekordů. Právě díky powerliftingu jsem se dostal k tréninku zejména svých klubových kolegů, kteří se také pravidelně umisťují na nejvyšších příčkách mezinárodních soutěží.

Též od roku 2009 jsem členem AMINOSTAR Professional Teamu, rozhodčím asociací silového trojboje FČST a ČAST a jako externí redaktor jsem působil ve webových magazínech "aktin.cz" a "svetkulturistiky.cz", kde mou specializací byly články zaměřené na silový trénink, oblast silového trojboje a také na problematiku suplementace.

OBLASTI TRÉNINKU A PORADENSTVÍ

● objemový trénink (nabírání aktivní svalové hmoty)
● redukční trénink (spalování tuků, rýsovací program)
● silový trénink (zvýšení síly, příp. specializace na konkrétní silový sport)
● kondiční trénink (odstranění disbalancí a držení těla, zvýšení kondice)
● výživový plán (sestavení jídelníčku, poradenství v oblasti stravování)
● suplementační plán (poradenství v oblasti doplňků stravy)
● kinesiologický rozbor

Zde uvádím pouze možné druhy případné spolupráce. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a vše budeme sestavovat přímo dle Vašich konkrétních požadavků. Je možné se dohodnout například pouze na vypracování kvalitního a zdravého jídelníčku, na druhou stranu se Vám také mohu věnovat ve všech možných ohledech (trénink, výživa, suplementace atd.), vše je jen na Vás.

Neváhejte mě kontaktovat a společně se rozhodně přiblížíme k Vašemu vysněnému cíli! :)


 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

17.11. OTEVŘENO!
Po-Pá 7-20

So-Ne 8-12 15-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

16
11

17.11. OTEVŘENO

VÁŽENÍ KLIENTI, na státní svátek 17.11. máme otevřeno jako každý jiný všední den od 7-20 hodin Těšíme se, že toho využijete! Fitness Spektrum

22
10

Nová provozní doba!

Vážení a milí klienti, přinášíme vám zásadní změny v naší provozní době. Od pondělí 31.10.22 budete moci naší tělocvičnu navštěvovat mimo víkendu také v době poledních pauz, ...