FunctionFit

Síla – Mobilita – Flexibilita v rovnováze … to je náš skupinový funkční trénink

Buďte k sobě upřímní – umíte správně a efektivně trénovat? Je vaše tělo opravdu správně "funkční"? Umíte správně zapojit svaly středu těla (core)? Děláte dřepy, výpady, kliky, shyby, pozvedy tak, jak by se měly? Trénujete tělo ve více rovinách?

 Netrapte své tělo a naučte se ho vnímat a poslouchat nejen během tréninku, ale i při běžných denních činnostech a vykonávejte je efektivněji a účinněji.  

Aby naše tělo správně, efektivně a hlavně dlouho dobře fungovalo, potřebuje se hýbat. Potřebuje pohyb, který bude ideálně správně provedený. Síla, mobilita a flexibilita musí být v rovnováze. Jakmile je tato rovnováha narušena, může přijít problém. Jednostranný pohyb, sedavé zaměstnání, přetěžování konkrétních svalových skupin v důsledku sportovníh aktivit, ochablost jiných. Proti tomu v dobré víře špatně vykonávaný trénink. To vše může dříve nebo později vyústit ve zdravotní problémy, o které nikdo z nás nestojí. 

Přijďte si zatrénovat komplexně a možná trochu jinak, než jste zvyklí. Trénovat na principech funkčního tréninku, ve „3D“, věnovat se základním, podstatným pohybům a k tomu se naučte vnímat tělo. Naučte se cvičit s různými pomůckami, jako jsou kettlebelly, expandery, činkami, wallbally, medicinbaly, kluznými podložkami Flowin, závěsným systémem TRX a jinými. A to vše pak vědomě přenášejme do pohybů v reálném životě nebo vašich primárních sportovních aktivit. 

  1. 3D trénink (trénujeme ve všech rovinách)
  2. Komplexní trénink celého těla se zapojení více svalových skupin najednou
  3. Zapojení svalů i mozku
  4. Trénink pro každého bez rozdílu věku a výkonnosti
  5. Tělo jako funkční celek
  6. Trénink s pomůckami i bez

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

17.11. OTEVŘENO!
Po-Pá 7-20

So-Ne 8-12 15-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

16
11

17.11. OTEVŘENO

VÁŽENÍ KLIENTI, na státní svátek 17.11. máme otevřeno jako každý jiný všední den od 7-20 hodin Těšíme se, že toho využijete! Fitness Spektrum

22
10

Nová provozní doba!

Vážení a milí klienti, přinášíme vám zásadní změny v naší provozní době. Od pondělí 31.10.22 budete moci naší tělocvičnu navštěvovat mimo víkendu také v době poledních pauz, ...