home Hlavní menu šipka Novinky

Kurz "Začni od píky"

☝️POZOR, pořádáme dvoudenní, víkendový kurz, mající za cíl představit vám naší tělocvičnu a předat vám základní informace nejen o silovém cvičení.
Informace, bez kterých jsou snahy o cvičení podobné loďce zmítající se na moři bez navigace a kormidla. Cílem bude naučit vás během dvou tříhodinových bloků to, co byste se sami učili několik měsíců, možná i let. Budete se učit základní pohybové vzory, komplexní cviky. Cílem bude také to, abyste v nás cítili oporu a neostýchali se na nás v budoucnu obrátit.
2 trenéři na 8 účastníků budou tak akorát na to, aby se vám mohli všem dostatečně věnovat.
Je nepravděpodobné, že byste se po absolvování kurzu stali profi atlety, nicméně naší instruktoři se vám budou snažit předat cenné informace, které vám urychlí počáteční snažení. Za jeden víkend tak budete schopni svými nově nabytými zkušenostmi předehnat leckteré "pokročilé" cvičence.
Stále to vidíme, stalé se s tím shledáváme, začátky jsou většinou velice podobné. Podobně kostrbaté, netrpělivost přeskakuje vše důležité, nastavení mysli někde v nepřítomnosti, ego konstruuje nesmyslné pochybnosti, iracionální předsudky a když ne nic horšího, většinou mužské pohlaví žene do zbytečně nesmyslných vah.
Kdekoliv se zeptáte jak nejlépe začít, odpoví vám: „Do začátku si najměte dobrého trenéra“. A kde si myslíte, že se tito trenéři vše učí? Na kurzech a seminářích, na které musí většinou jezdit do velkých měst. My vám jeden takový kurz nabízíme přímo u nás. Tam, kde jste se zároveň rozhodli trénovat. Kurz jsme nazvali „ZAČNI OD PÍKY!“
Kurz bude probíhat v sobotu 8. a v neděli 9. října vždy od 13 hod o časové dotaci cca 2 x 3h.
Kurz povede Honza Šafránek a Andrea Ježková
Kurz bude kapacitně omezen pouze na 8 lidí!
Kurz probere témata:
- Aktivní strečink
- Dýchání
- Core
- Deadlift / Mrtvý tah
- Squat / Dřep
- Press / Tlak
- Snatch / Trh
- Clean / Nadhoz
- Gymnastika, vlastní váha
- Modifikace / alternace
- Poznáte prostředí Fitness Spektra a nebudete muset mít strach si přijít zacvičit
- Kurz je vhodný pro úplné začátečníky nebo pokročilejší samouky
Cena kurzu 1400,-Kč, je splatná předem jako rezervační poplatek. O rezervaci si je nutné zažádat přes e-mail info@fitness-spektrum.cz. Do předmětu uveďte "Rezervace na kurz", dále pošlete vaše jméno a kontakt. Odpovědí vás budeme informovat, zda-li jste zařazeni mezi účastníky a přiložíme bankovní spojení. Případně se s vámi domluvíme na konání dalšího kurzu. Při následném zrušení rezervace 3 dny a více před kurzem, vám vrátíme celou částku, 1-3 dny před kurzem pouze polovinu částky a v den kurzu propadne celá částka v náš prospěch, pokud za vás nestihneme zajistit náhradu.
BONUSY KURZU:
- Jednoho z účastníků na konci kurzu vylosujeme a získá měsíční permanentku do posilovny
- Pro milovníky kávy, káva zdarma
Těšíme se na Vás!
Fitness Spektrum

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-20
So-Ne 8-12 15-19
28.9. 7-20

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

08
06

Letní Fitness Kurz

Vážení klienti a milí klienti, rádi bychom vás pozvali na náš plánovaný Fitness kurz, který bude probíhat celé letní prázdniny ve Fitness Spektru v době od 3.7. ...

Letní Fitness Kurz

03
04

Nové skupinovky!

Vážení klienti, s radostí vám přinášíme novinky v našem skupinovém rozvrhu. Pro všechny ženy jsme spustili dvě nové skupinové lekce, které se konají každé úterý a čtvrtek ...

Nové skupinovky!