home Hlavní menu šipka Rezervace

Fitness Spektrum 5 let

Dnes, 1.10.2018 je to přesně 5 let, kdy se naše tělocvična poprvé otevřela veřejnosti a až na několik svátečních dnů, se nikdy nezavřela a doufejme, snad ani v nejbližší době nezavře.

Za ta léta se toho odehrálo tolik, že kdybychom o tom chtěli napsat jen nejlepší, vydalo by to na stovky stran hustě namačkaného textu. Navštívilo nás tisíce různých klientů a z mnohých se stali klienti skalní, z některých nárazoví, víkendoví, sváteční, sezónní. Díky nám se z mnoha z nich stali přátelé nejen mezi sebou, ale i naši. A nezřídka kdy se z nich stali i partneři. Těm všem jsme tak trochu vstoupili do života a dnes spolu například ... tak například sportují. Vážíme si naprosto všech, kteří k nám kdy zavítali a zasloužili se tak o naší nejistou existenci. 5 let bohužel neznamená, že máme vyhráno. Naopak, stále ještě nemáme splaceny žádné z půjček, bez kterých bychom neexistovali, OSA a Intergram se na nás spojily, účty za nájem chodí pravidelněji než ti nejpravidelnější klienti, investice do nového vybavení byly potřebné, léto bylo nádherné a dlouhé. A jsou zde další a další věci, které se jedna po druhé vynořují a útočí proti nám.

Cesty nás moc nešetřily, mnohokrát jsme se museli prát s výmoly i krutými poryvy větru. Bez toho bychom ale nebyli tím, čím jsme dnes. Tady nás máte. Stále vyladěnějšími k dokonalosti, stále se snažící silou přemoci fyzické zákony gravitace. Cítíme se zavázáni mnohým z Vás a nehodláme ustoupit nesnázím, které nás vždy provázely a provázet budou. 

 Od Vás potřebujeme pouze Vás. Vás a Vaši přízeň, důvěru v to, co děláme, a že všechny kroky, které jsme kdy učinili a učiníme, nebudou za účelem vlastního obohacování, ale pro to, abychom tu stabilně byli i nadále a mohli se adekvátně rozvíjet. Abychom se stávali moderněji a komplexněji vybavenými, více a více profesionálními, a byli pro tuto věc nadšeni minimálně jako doposud.

Těšíme se na další společné roky s Vámi a doufáme, že budou naplněny vším, co je pro nás tolik typické a unikátní zároveň. Dřina, nasazení, pot, nálada, endorfiny, odreagování, sebevědomí, utužování, zdraví, životní styl, hledání a nacházení sebe samých, budování lepších nás, síla, svaly, rychlost, pružnost, pohyblivost. A pak, že nejsme víc, než jen posilovna ;-) 

Díky Vám všem!!!

Zdraví a síla s Vámi!

Za celý tým Fitness Spektra,

Karel Grossmann

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá:
7:30-12 14-21

Út, Čt:
7:00-12 14-21

So, Ne:
9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

15
12

Provoz o svátcích

Vánoce, vánoční svátky, Silvestr, Nový rok ... Vše se nezadržitelně blíží, a s tím i upravená provozní doba ve Fitness Spektru. Omezení je skutečně minimální, vždyť zacvičit ...

Provoz o svátcích

05
12

Nové dárkové poukazy v prodeji!

DÁRKOVÝ POUKAZ pro Vaše blízké Vám pošleme vytištěný i poštou nebo k vytištění e-mailem! Na náš e-mail info@fitness-spektrum.cz napište objednávku, uveďte zde částku na kterou chcete poukaz ...

Nové dárkové poukazy v prodeji!