home Hlavní menu šipka FAQ

FAQ (často kladené otázky)

Napadlo vás, že byste k nám mohli začít chodit cvičit, ale máte nějaké otázky? Seřadili jsme pro vás nejčastěji kladené otázky začínajících cvičenců do logicky navazujících kroků, aby vám pomohly vše ujasnit.

Poradí mi někdo po mém příchodu kam mám jít?
  • Samozřejmě, po vstupu do našeho sportcentra se ocitnete v přezouvárně. Venkovní boty si uložíte do jedné z uzamykatelných skříněk na levé straně a přezuti do tréninkových bot nebo naboso půjdete dále rovně k přepážce, kde vám obsluha vysvětlí možnosti úhrady vstupného, předá vám klíček k šatní skříňce a ukáže vám cestu do šaten.  
Pomůže mi někdo na začátku například s nastavením některého ze strojů?
  • Ano, nebudete-li si vědět rady, jak například používat běžecký pás nebo k čemu a jak funguje některý stroj, nebojte se optat obsluhy. Nebude-li příliš zaneprázdněna, stroj vám jistě pomůže nastavit.
  • Rádi byste, aby se vás někdo ujal a představil vám tělocvičnu trochu více do hloubky? Zavolejte nám na 702 285 490 nebo napište na info@fitness-spektrum.cz a domluvte si termín představení tělocvičny. 15-30 minut bude bohatě stačit na to, abyste získali cenné informace. Zakoupíte-li si poté některou z permanentek nebo členství, bude vám za toto představení účtováno pouze  standardní vstupné.
  • Je libo nejprve virtuální prohlídka, můžete se podívat zde
Co byste mi doporučili na úplný začátek?
  • Vybudovat si návyk nezlomnou pravidelností. V pravidelnosti to tkví a závisí na ní úspěch. Proto se soustřeďte to, přizpůsobit vše tak, aby vám nic nebránilo chodit pravidelně cvičit. 
  • Neznechuťte si cvičení tím, že jste cvičili napoprvé hodinu a více, a tak přece příště musíte jedině stejně a více. V takovém případě se vám příště už moc chtít nebude.
  • Můžete začít například na kardio strojích. Veslováním na trenažéru, proloženého krátkou chůzí/během na běhacím pásu, se nikdy nic nezkazí. Hezky se dá odtamtud mimo jiné pozorovat dění v tělocvičně. Na začátku cvičte třeba jen 15 minut a systematicky navyšujte čas každou návštěvu o jednu minutu. Po 30-ti návštěvách se dostanete na optimálních 45 minut. V té době již budete mít nové zkušenosti, poznáte místní komunitu, trenéry a pochopíte, jaké máte možnosti. Zvládnete-li 30 návštěv během přibližně 3 měsíců, budete mít již slušný návyk k pravidelnému cvičení a vaše fyzická kondice bude již na úplně jiné úrovni.   
Mohu se zúčastnit skupinové lekce anonymně bez předchozí rezervace / registrace?
  • Ano, zúčastnit se anonymně lze, nicméně se vystavujete se riziku, že pro vás bez předchozí rezervace nebude místo. Také se může stát, že se lekce na poslední chvíli zrušila a vám to nemohlo být jakkoli dříve oznámeno.
Co musím udělat, abych se mohl/a rezervovat na skupinové lekce?
  • Vytvořte si registraci (zákaznický účet) zde on-line nebo telefonicky na 702 285 490. Během telefonátu nám sdělíte jméno, telefon a e-mail a my vám vytvoříme registraci a zároveň i rezervaci, na co si budete přát. V obou případech vám následně na e-mail zašleme přihlašovací údaje k vašemu zákaznickému účtu, kde se budete moci vše vytvářet a rušit sami. 
  • Detailní popis registrování, vytváření a rušení rezervací, najdete v našich obchodních podmínkách bod III. Zákaznický účet, deposit, permanentka a bod VI. Rezervace, náhradnické rezervace. 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá 6:30-20
ÚT, ČT 7-20

So-Ne 8-12 15-19
svátky 5 a 6.7. běžná otevírací doba


 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

11
06

PO, ST, PÁ již od 6:30!

Od 1.6.2024 jsme ve všedních dnech pondělí, středa a pátek rozšířili otevírací dobu ze 7-20 na 6:30-20:00!

PO, ST, PÁ již od 6:30!

29
03

Velikonoční svátky

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o otevírací době našeho fitness centra během Velikonoc. Na Velký pátek plánujeme provozovat centrum v běžných otevíracích hodinách 7-20 a na ...