home Hlavní menu šipka Skupinové cvičení

Skupinové cvičení:

Na všechny skupinové lekce je nutné si předem vytvořit rezervaci přes tento on-line rezervační systém, telefonicky na 702 285 490 nebo při  návštěvě sportcentra (SMS, e-mail ani Facebook nejsou vhodné).

Abyste mohli využívat on-line rezervace, je nutné si registrovat zákaznický účet. Registrova se lze několika způsoby: přes e-mail info@fitness-spektrum.cz, kam nám zašlete vaše jméno, telefonní číslo, email, adresu trvalého pobytu a do předmětu napište "Žádost o registraci" , při návštěvě centra nebo ná jednoduše zavolejte v provozních hodinách na 702 285 490 (obzvláště pokud na registraci spěcháte).

KALENDÁŘ CVIČENÍ - vždy aktuální rozvrh cvičení (nezapomeňte se posouvat v kalendáři kupředu)

Nabídka lekcí:

 
AKTIVITA Po ÚT St Čt So Ne   INFORMACE
GrossFit 17:00
Honza
  18:00
Honza
  17:00
Andrea
  8:00
Andrea
  Čtěte pro koho jsou tréninky vhodné
ETB® s Kamilou   18:00             ETB® (European Tae Bo®)
H.I.I.T
Kamča
                Lekce H.I.I.T prozatím přerušeny
 
Jedná se o intervalové tréninkové jednotky, zahrnující směs opakovaných krátkých a vysoce intenzivních sérií cvičení v kombinaci s pauzami na odpočinek a regeneraci. zvýšení srdeční frekvence, zvýšení svalové hmoty, podpora anaerobní a aerobní kondice, spalování tuku i po cvičení díky tzv. efekt EPOC (zvýšená spotřeba kyslíku po tréninku).
FLOWIN
Kamča
  19:00             Od 1.2.2022 opět v naší nabídce! Lekce povede zkušená instruktorka Kamča, takže se máte na co těšit. O leci více ZDE
BODYFORM
Šárka
8:00               Pravidelné cvičení, vhodné pro všechny, při kterém se hezky zapotíte.
BOSU
Šárka
    8:00           Pravidelné cvičení, vhodné pro všechny, při kterém se hezky zapotíte.
TRX®
Karel / Marie
  7:45
Karel
17:00
Majda
  7:45
Kamča
17:00
Karel
    8:00
Karel/
Majda
  Začínající cvičenci se mohou přidat kdykoliv. Vzhledem k tomu, že noví klienti nechodí každou lekci, jsme schopni na nováčky dohlédnout. Nabízíme také možnost najmout si instruktora na individuální lekci, více zde.
KRUHÁČ
Fanda, Karel, Marie
18:00
Majda
  17:00
Honza
  16:00
Fanda
      Kruhový trénink je skvělé cvičení na zvyšování celkové fyzické zdatnosti, odreagování se, spalování, za použití rozmanitých cviků s vlastní vahou a cvičebním náčiním, které venku a ani nejspíš doma nenajdete! 

Rozvrh lekcí, kalendář akcí, otevírací doba, aktuální informace

TIP: Vyfiltrujte si pomocí šipky vpravo sporty, které Vás zajímají. te účet na google Gmail? Připojte si celý tento kalendář ke svému a mějte tak dokonalý přehled o dění ve Fitness Spektru!

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-12 14-20
So, Ne 9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

01
09

Ceník platný od 1.9.2022

Vážení klienti, nepřízeň této doby zapříčinila, že jsme museli upravit ceny našich služeb. Největší změny nastávají v případě jednorázových vstupů, které se dříve mnoho nelišily od těch ...

13
06

Akce prodloužených permanentek!

Přesně tak a bude to takto: Časové permanentky s neomezenými vstupy, zakoupené do konce tohoto týdne, tj. 19.6., Vám prodloužíme tímto způsobem: MĚSÍČNÍ - 1 týden navíc! ...

Akce prodloužených permanentek!