home Hlavní menu šipka Skupinové cvičení

Skupinové cvičení:

Na všechny skupinové lekce je nutné si předem vytvořit rezervaci přes tento on-line rezervační systém, telefonicky na 702 285 490 nebo při  návštěvě sportcentra (SMS, e-mail ani Facebook nejsou vhodné).

Abyste mohli využívat on-line rezervace, je nutné si registrovat zákaznický účet. Registrova se lze několika způsoby: přes e-mail info@fitness-spektrum.cz, kam nám zašlete vaše jméno, telefonní číslo, email, adresu trvalého pobytu a do předmětu napište "Žádost o registraci" , při návštěvě centra nebo ná jednoduše zavolejte v provozních hodinách na 702 285 490 (obzvláště pokud na registraci spěcháte).

KALENDÁŘ CVIČENÍ - vždy aktuální rozvrh cvičení (nezapomeňte se posouvat v kalendáři kupředu)

Nabídka lekcí:

 
AKTIVITA Po ÚT St Čt So Ne   INFORMACE
GrossFit 17:00
Honza
  18:00
Honza
  17:00
Andrea
  8:00
Andrea
  Čtěte pro koho jsou tréninky vhodné
ETB® s Kamilou   18:00             ETB® (European Tae Bo®)
H.I.I.T
Kamča
  17:15   17:15         Jedná se o intervalové tréninkové jednotky, zahrnující směs opakovaných krátkých a vysoce intenzivních sérií cvičení v kombinaci s pauzami na odpočinek a regeneraci. zvýšení srdeční frekvence, zvýšení svalové hmoty, podpora anaerobní a aerobní kondice, spalování tuku i po cvičení díky tzv. efekt EPOC (zvýšená spotřeba kyslíku po tréninku).
FLOWIN
Kamča
      18:00         Od 1.2.2022 opět v naší nabídce! Lekce povede zkušená instruktorka Kamča, takže se máte na co těšit. O leci více ZDE
BODYFORM
Šárka
8:00               Pravidelné cvičení, vhodné pro všechny, při kterém se hezky zapotíte.
BOSU
Šárka
    8:00           Pravidelné cvičení, vhodné pro všechny, při kterém se hezky zapotíte.
TRX®
Karel / Marie
  7:45

17:00
  7:45

17:00
    8:00   Začínající cvičenci se mohou přidat kdykoliv. Vzhledem k tomu, že noví klienti nechodí každou lekci, jsme schopni na nováčky dohlédnout. Nabízíme také možnost najmout si instruktora na individuální lekci, více zde.
KRUHÁČ
Fanda, Karel, Marie
18:00
Fanda
  17:00
Honza
  16:00
Fanda
      Kruhový trénink je skvělé cvičení na zvyšování celkové fyzické zdatnosti, odreagování se, spalování, za použití rozmanitých cviků s vlastní vahou a cvičebním náčiním, které venku a ani nejspíš doma nenajdete! 

Rozvrh lekcí, kalendář akcí, otevírací doba, aktuální informace

TIP: Vyfiltrujte si pomocí šipky vpravo sporty, které Vás zajímají. te účet na google Gmail? Připojte si celý tento kalendář ke svému a mějte tak dokonalý přehled o dění ve Fitness Spektru!

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-12 14-20
So, Ne 9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

14
04

Velikonoce

Na Velikonoční pondělí budeme pouze odpoledne 15-20 hod. Ostatní dny jsme tu pro Vás dle standardní otevírací doby. Hezké velikonoční svátky! Fitness Spekrum

Velikonoce

02
02

Novinky H.I.I.T a FLOWIN!

S radostí oznamujeme, že se mezi naše skupinové lekce vrací FLOWIN, který se u nás těšil velké oblibě. O této lekci si více můžete zjistit ZDE. FLOWIN ...

Novinky H.I.I.T a FLOWIN!