home Hlavní menu šipka Rezervace

Nový ceník

Vážení klienti,

  jak jsme předesílali a s mnohými osobně konzultovali, vydáváme tímto nový ceník služeb.

Nechceme tu detailně argumentovat a zdlouhavě obhajovat, co všechno nás vedlo k nezbytnému zdražení zejména skupinových lekcí, chceme zde pouze stručně uvést, několik informací, které by Vám mohly vylepšit Váš náhled na věc.

Asi nejpalčivější věcí, je výraznější zdražení skupinových lekcí.

Jednorázová cena (cena bez permanentky) na skupinovou lekci, je nyní 170,-Kč (doposud 140,-Kč). Tedy rozdíl 30,-Kč. Tato cena je určena pro "kolemjdoucí", sváteční cvičence, nebo prostě někoho, kdo si nevěří, že by v cvičení pokračoval. A to se Vás převážně netýká, že ano? :-) Nejnižší cenu, za kterou se můžete účastnit skupinovek, je dnes 119,-Kč (doposud 84,-Kč) za podmínek, že si u nás složíte deposit 2700,- Kč. Tedy rozdíl 35,-Kč.  Deposit má nyní prodlouženou platnost 1 rok (dříve 3 měsíce). Tato možnost sice znamená, že je potřeba složit jednorázově větší množství peněz, znamená to ale i to, že díky prodloužení platnosti, je tato možnost dostupná i pro ty, kteří chodí na skupinové lekce třeba jednou za 14 dní a dříve se báli, že to nestihnou prochodit. I tak jsme se dříve se všemi na všem domluvili a na jejich žádosti prodlužovali platnosti. Chceme po Vás tedy o 35,-Kč více, protože 84,-Kč, bylo na naše poměry opravdu málo. V porovnání s volným vstupem do tělocvičny (65,-Kč), u  skupinových lekcí musíme odměňovat instruktory a dělit se o zisk i s jinými nejmenovanými institucemi. 19,-Kč nám na to nestačilo a při návštěvnosti některých lekcí, která běžně dosahovala právě minimálního počtu 4 lidí, se situace stávala ztrátová.

Několikrát jsem se snažil navýšit na některých lekcích kapacitu z 8 na 10 lidí, o které je opravdu velký zájem. Dotyčné instruktorky však nesouhlasily, protože kvalita lekcí by tím utrpěla.

Časové permanentky pro volné vstupy do tělocvičny, se sice zdražily o 100,- Kč měsíc, je zde ale nově možnost půlroční, jejíž sleva dosáhne téměř stejné ceny, kterou by jste dříve zaplatili za dvě čvrtletní.

Snad některé bude i zajímat a bude zároveň i příjemné, že jsme zavedli slevy pro studenty a ZTP, tedy zdravotně a tělesně postižené.

Jednorázová cena sice může působit na první pohled divoce, v poměru s dnešními cenami však určitě ne "přestřeleně". 119,- Kč,- je možná více než 84,-Kč, ale pojďme si říct, že průměrně jste nám byli zvyklí platit ne 84, ale 98,- Kč.

Věděli jsme, že to neprojde jen tak a "lidi budou brblat", víme, že jsou i možnosti, kde si i dnes zacvičíte za 40,-Kč či dokonce zdarma a víme, že ve Vrchlabí jsme zřejmě nejdražší. Není snad prohřešek to, že jsme nejdražší za cenu toho, že chceme být zároveň nejlepší, nebo snad ano?

Srdečně

Karel Grossmann,

Fitness Spektrum

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá:
6-12 14-20
Út, Čt:
7-12 14-20

So, Ne:
9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

25
05

Nově otevřeno od 6:00

Na vědomí dává, že ve všední dny PO, ST, PÁ budeme mít nově otevřeno již od 6:00! ÚT a ST zůstává od 7:00. Tento krok je skutečně ...

11
05

Ode dneška můžeme cvičit bez roušek!

Od pondělí 11.5. budeme zase o kousek blíž k normálnímu provozu. Roušky u nás nosit muset nebudete, toto rozhodnutí bude záležet čistě na vás. Pro zajištění bezpečnosti ...