home Hlavní menu šipka Novinky

17.5. OTEVÍRÁME!

Dámy a pánové, přátelé, kamarádi,
  zítra otevíráme opět naší a Vaší tělocvičnu. Jsme velice zvědaví, s jakou vervou nás vezmete útokem, jinými slovy se na Vás moc těšíme.

A za jakých podmínek smíme od pondělí 17.5. otevřít? Co si na nás vláda vymyslela a co se povedlo dohodnout? Upřímně, nepovedlo se dohodnout téměř nic a zde se podímejme, co bude třeba dodržovat, aby byla případná kontrola spokojena:

Základní podmínka vstupu do prostoru vnitřního sportoviště (dále jen provozovna nebo sportoviště), kterou však nebudeme kontrolovat my a musíte si hlídat sami.

Všechny osoby, které vstupují a pobývají v prostoru provozovny musí splnit podmínku platného negativního PCR testu ne staršího než 7 dní, nebo antigenního testu ne staršího než 72 hod, nebo potvrzení o očkování (14 dní po ukončené 2. dávce), nebo potvrzení, že spadají do ochranné lhůty 90 dní od prodělání nemoci Covid-19. Osoby se mohou prokázat vedle potvrzení z oficiálního odběrového místa také dokladem o testu provedeném na pracovištinebo se mohou testovat přímo u provozovatele sportoviště.

Kolik osob může být najednou na sportovišti.

  1. Maximální kapacita sportoviště je 1 osoba na 15 m2 a zároveň provozovatel neumožní více než 10 osob na takovém sportovišti. Personál fitness centra se do tohoto počtu nepočítá.
  2. Odstupy mezi cvičícími osobami musí být min. 2 metry, pokud se dále neuvádí jinak.
  3. Ve skupině mohou být maximálně dvě osoby a pro takovou dvojici platí, že cvičící mohou mít při skupinové aktivitě fyzický kontakt, mohou používat stejné pomůcky nebo jsou ve vzdálenosti menší než 2 metry (např. sportovní tanec, bojové sporty, míčové sporty…). Za skupinovou aktivitu tedy nejsou považována stacionární cvičení s minimálním odstupem dvou metrů, s vlastními pomůckami, bez fyzického kontaktu a bez střídání míst (jóga, TRX, posilovací formy cvičení, TAEBO, apod.) Pro tyto aktivity platí obecná pravidla pro maximální kapacitu sportoviště (1 osoba na 15m2 a maximálně 10 osob na sportovišti).

Jaká pravidla platí pro používání šaten a sprch?

Šatny a sprchy jsou veřejnosti nepřístupné pro převlékání či sprchování. Jejich prostor je však možné použít pro uložení tašek či venkovní obuvi, přičemž je nutné v prostoru šatny setrvat co nejkratší možnou dobu.
Šatny a sprchy mohou využívat pouze osoby vykonávající sportovní přípravu, kterou provádí v rámci výkonu zaměstnání, výkonu podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti jako přípravu pro sportovní akce konané v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy, a sportovních akcí, které nejsou zakázány

Respirátor, rouška??

V nařízení MZ, vydaného 4.5.2021 se o možnosti nenosit respirátor u cvičení píše: "... ve vnitřních prostorech, kde hrozí přenos nákazy významně více, se tato výjimka stanoví pouze pro profesionální sportovce, kteří prochází pravidelným testováním na přítomnost viru SARS-CoV-2, a amatérské sportovce za podmínky, že také prochází testováním na přítomnost viru SARSCoV-2 nebo přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2...".

How can we actually create happy societies?

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

17.11. OTEVŘENO!
Po-Pá 7-20

So-Ne 8-12 15-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

16
11

17.11. OTEVŘENO

VÁŽENÍ KLIENTI, na státní svátek 17.11. máme otevřeno jako každý jiný všední den od 7-20 hodin Těšíme se, že toho využijete! Fitness Spektrum

22
10

Nová provozní doba!

Vážení a milí klienti, přinášíme vám zásadní změny v naší provozní době. Od pondělí 31.10.22 budete moci naší tělocvičnu navštěvovat mimo víkendu také v době poledních pauz, ...