home Hlavní menu šipka Novinky

17.5. OTEVÍRÁME!

Dámy a pánové, přátelé, kamarádi,
  zítra otevíráme opět naší a Vaší tělocvičnu. Jsme velice zvědaví, s jakou vervou nás vezmete útokem, jinými slovy se na Vás moc těšíme.

A za jakých podmínek smíme od pondělí 17.5. otevřít? Co si na nás vláda vymyslela a co se povedlo dohodnout? Upřímně, nepovedlo se dohodnout téměř nic a zde se podímejme, co bude třeba dodržovat, aby byla případná kontrola spokojena:

Základní podmínka vstupu do prostoru vnitřního sportoviště (dále jen provozovna nebo sportoviště), kterou však nebudeme kontrolovat my a musíte si hlídat sami.

Všechny osoby, které vstupují a pobývají v prostoru provozovny musí splnit podmínku platného negativního PCR testu ne staršího než 7 dní, nebo antigenního testu ne staršího než 72 hod, nebo potvrzení o očkování (14 dní po ukončené 2. dávce), nebo potvrzení, že spadají do ochranné lhůty 90 dní od prodělání nemoci Covid-19. Osoby se mohou prokázat vedle potvrzení z oficiálního odběrového místa také dokladem o testu provedeném na pracovištinebo se mohou testovat přímo u provozovatele sportoviště.

Kolik osob může být najednou na sportovišti.

  1. Maximální kapacita sportoviště je 1 osoba na 15 m2 a zároveň provozovatel neumožní více než 10 osob na takovém sportovišti. Personál fitness centra se do tohoto počtu nepočítá.
  2. Odstupy mezi cvičícími osobami musí být min. 2 metry, pokud se dále neuvádí jinak.
  3. Ve skupině mohou být maximálně dvě osoby a pro takovou dvojici platí, že cvičící mohou mít při skupinové aktivitě fyzický kontakt, mohou používat stejné pomůcky nebo jsou ve vzdálenosti menší než 2 metry (např. sportovní tanec, bojové sporty, míčové sporty…). Za skupinovou aktivitu tedy nejsou považována stacionární cvičení s minimálním odstupem dvou metrů, s vlastními pomůckami, bez fyzického kontaktu a bez střídání míst (jóga, TRX, posilovací formy cvičení, TAEBO, apod.) Pro tyto aktivity platí obecná pravidla pro maximální kapacitu sportoviště (1 osoba na 15m2 a maximálně 10 osob na sportovišti).

Jaká pravidla platí pro používání šaten a sprch?

Šatny a sprchy jsou veřejnosti nepřístupné pro převlékání či sprchování. Jejich prostor je však možné použít pro uložení tašek či venkovní obuvi, přičemž je nutné v prostoru šatny setrvat co nejkratší možnou dobu.
Šatny a sprchy mohou využívat pouze osoby vykonávající sportovní přípravu, kterou provádí v rámci výkonu zaměstnání, výkonu podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti jako přípravu pro sportovní akce konané v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy, a sportovních akcí, které nejsou zakázány

Respirátor, rouška??

V nařízení MZ, vydaného 4.5.2021 se o možnosti nenosit respirátor u cvičení píše: "... ve vnitřních prostorech, kde hrozí přenos nákazy významně více, se tato výjimka stanoví pouze pro profesionální sportovce, kteří prochází pravidelným testováním na přítomnost viru SARS-CoV-2, a amatérské sportovce za podmínky, že také prochází testováním na přítomnost viru SARSCoV-2 nebo přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2...".

How can we actually create happy societies?

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-20
So-Ne 8-12 15-19
28.9. 7-20

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

08
06

Letní Fitness Kurz

Vážení klienti a milí klienti, rádi bychom vás pozvali na náš plánovaný Fitness kurz, který bude probíhat celé letní prázdniny ve Fitness Spektru v době od 3.7. ...

Letní Fitness Kurz

03
04

Nové skupinovky!

Vážení klienti, s radostí vám přinášíme novinky v našem skupinovém rozvrhu. Pro všechny ženy jsme spustili dvě nové skupinové lekce, které se konají každé úterý a čtvrtek ...

Nové skupinovky!