home Hlavní menu šipka Novinky

30.11. (snad) OTEVÍRÁME!

Otevře se v pondělí naše tělocvična?

Rádi bychom, avšak pomyslná zelená se rozsvítí až na základě rozhodnutí vlády tuto neděli. V tuto chvíli se pojďme teoreticky připravit na to, co musí fitness sektor dodržet a jaká opatření budeme muset zavést u nás, pokud v pondělí 30.11. otevřeme.

Všeobecně:

  • maximální kapacita 1 osoba / 15 m2 (pro nás to znamená 26 lidí včetně obsluhy v jeden okamžik)
  • skupinové lekce 9+1 (o nich budeme informovat zvlášť, zjišťujeme dostupnost instruktorů)
  • povinné odstupy 2 m 
  • ochrana úst a nosu během tréninku nebude nutná 
  • pro provoz šaten a sprch pouze režimová a organizační opatření

Naše tělocvična:

  • Vzhledem k tomu, že 26 lidí současně je u nás hrozí pouze výjimečně, nebudeme prozatím zavádět systém rezervací na vstup do posilovny, který by předešel tomu, aby někdo nebyl vpuštěn nebo se tvořila nějaká fronta.
  • Budeme dbát na to, aby se roušky nenosily pouze v době, kdy budete cvičit. Při vstupu do budovy, chodby, přezouvárny, v šatně a při komunikaci s obsluhou na recepci budeme roušku vyžadovat.
  • Dezinfekce rukou při vstupu a průběžná dezinfekce použitého náčiní. Věděli jste, že gelová dezinfekce, kterou si při vstupu aplikujete na ruce, funguje jako tenká rukavice třeba i hodinu tak, že zničí každého vira, se kterým ruce přijdou do styku, aniž byste uměli bojové umění?   

Naše stanovisko k situaci Covid-19

Za případné pondělní otevření provozu jsme rádi a budeme se z naší strany snažit, abychom našim počínáním nějak zbytečně nepřispívali k rozšiřování epidemie. Z dostupných informací víme (viz příspěvek dříve), že fitness sektor patří mezi sektory s minimálním rizikem nákazy. I když se ČR se nevydává cestou neřízeného uvolnění, jak by někteří doporučovali, spekuluje se o tom, že přechod na stupeň 3 v systému PES, je v době předvánoční i tak hraničně riskantní a může přispět ke vzniku další, třetí vlny epidemie. Apelujeme tímto na Vaši zodpovědnost. Snažme se respektovat zavedená opatření jak u nás, tak všude tam, kde by se zavedená jsou. Je to nakonec to nejmenší a zároveň to nejdůležitější, jak pomoci situaci dále neztěžovat. Mějme čisté svědomí pro případ, že budou mít pravdu ti, jenž tvrdí, že dodržování těchto opatření bude nápomocné. Budou-li mít pravdu obě strany, dosáhneme tím synergie ;) A samozřejmě, odložte Vaši milou návštěvu alespoň o několik dní, budete-li mít jakékoliv podezření, že byste mohli být virem nakaženi. Zvažte třeba i nainstalování aplikace eRouška, která by Vás mohla upozornit na to, že jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou a kde se k tomu stalo. Trasování patří podle mnohých, a to i odpůrců opatření, mezi ty smysluplné.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás a váš pohyb u nás ;)

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-20
So-Ne 8-12 15-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

16
11

17.11. OTEVŘENO

VÁŽENÍ KLIENTI, na státní svátek 17.11. máme otevřeno jako každý jiný všední den od 7-20 hodin Těšíme se, že toho využijete! Fitness Spektrum