home Hlavní menu šipka Novinky

3.12. OTEVŘEME i kdyby ...

Přátelé, kamarádi, vážení a milí klienti, 

 snad již tento čtvrtek nám i mnoha dalším podnikatelům dovolí vláda milostivě OTEVŘÍT.

⚠️Konkrétně pro nás si však tato milá vláda a jejich expertní tým, připravili smrtící dýku????, kterou se nám neostýchala bodnout zbaběle do zad. Pro všechny vnitřní sportoviště jako je to naše, ale i veškeré volejbalové, florbalové, basketbalové, gymnastické a jiné haly a tělocvičny, nařídila tato vláda nosit při sportování ROUŠKU!?!?!

Všimněte si, jak nám tímto ničí radost, do poslední chvíle nás nechává doufat v to, že rouška nebude potřeba a samozřejmě mnohým, jako jsme my likviduje vybudovaná živobytí.

Česká komora fitness: “Pokud nám vláda nyní umožnila otevření a zároveň dala povinnost nosit roušky, je to jako by nás nechala zavřená"

Negativní ohlas subjektů, kterých se toto nařízení dotýká, je značný a plně věříme, že se velice brzy podaří toto likvidační nařízení zvrátit.

ČTĚTE PEČLIVĚ A CELÉ: Dokud bude nařízeno roušku na vnitřních sportovištích nosit, budeme o tom jasně klienty informovat vyvěšenou cedulí u vstupu do našeho zařízení. Avšak stejně, jako nejsou schopni kontrolovat 100% dodržování takového nařízení například v hypermarketech, nebudeme schopni kontrolovat všechny naše klienty, zda roušku opravdu vždy mají, mají ji vždy správně nasazenou nebo jestli jim při cvičení nespadla pod nos, aniž by si toho všimli. Upozorňujeme tedy na tento fakt předem každého, kdo by se něčeho takového obával a apelujeme na jeho (zatím) svobodné rozhodnutí, zdali toto riziko podstoupí.

Vše ostatní zůstává tak, jak bylo předesláno v minulém příspěvku:

Všeobecně:

  • Maximální kapacita 1 osoba / 15 m2 (pro nás tzn. 26 lidí včetně obsluhy v jeden okamžik, což je u nás možné asi tak jednou v roce na Vánoce).
  • Skupinové lekce 9+1 (o nich budeme informovat zvlášť, zjišťujeme dostupnost instruktorů).
  • Povinné odstupy 2 m.
  • Pro provoz šaten a sprch pouze drobná režimová a organizační opatření.
  • Dezinfekce rukou při vstupu a průběžná dezinfekce použitého náčiní.

Naše stanovisko k situaci Covid-19

Z naší strany se budeme snažit, abychom našim počínáním zbytečně nepřispívali k rozšiřování epidemie. Z dostupných informací víme (viz příspěvek dříve), že fitness sektor patří mezi sektory s minimálním rizikem nákazy. I když se ČR nevydává cestou neřízeného uvolnění, jak by někteří doporučovali, spekuluje se o tom, že přechod na stupeň 3 v systému PES, je v době předvánoční i tak hraničně riskantní a může přispět ke vzniku další, třetí vlny epidemie. Apelujeme tímto na Vaši zodpovědnost. Snažme se respektovat zavedená opatření jak u nás, tak všude tam, kde by se zavedená jsou. Je to nakonec to nejmenší a zároveň to nejdůležitější, jak pomoci situaci dále neztěžovat. Mějme čisté svědomí pro případ, že budou mít pravdu ti, jenž tvrdí, že dodržování těchto opatření bude nápomocné. Budou-li mít pravdu obě strany, dosáhneme tím synergické síly ;) A samozřejmě, odložte Vaši milou návštěvu alespoň o několik dní, budete-li mít jakékoliv podezření, že byste mohli být virem nakaženi. Zvažte třeba i nainstalování aplikace eRouška, která by Vás mohla upozornit na to, že jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou a kde se k tomu stalo. Trasování patří podle mnohých, a to i odpůrců opatření, mezi ty smysluplné.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás a váš pohyb u nás ;)

Bližší informace pošleme našim členům na e-mail a pokud se najdou nějaké zasadní nové, zveřejníme je také zde na webovkách.

Vaše Fitness Spektrum

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-12 14-20
So, Ne 9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

04
07

Svátky 5. a 6.července

Otevřeno dle standardní otevírací doby, tzn 7-12 a 14-20 hod. Že váháte ;-) Fitness Spektrum

13
06

Akce prodloužených permanentek!

Přesně tak a bude to takto: Časové permanentky s neomezenými vstupy, zakoupené do konce tohoto týdne, tj. 19.6., Vám prodloužíme tímto způsobem: MĚSÍČNÍ - 1 týden navíc! ...

Akce prodloužených permanentek!