home Hlavní menu šipka Novinky

Fitness Spektrum 5 let

Dnes, 1.10.2018 je to přesně 5 let, kdy se naše tělocvična poprvé otevřela veřejnosti a až na několik svátečních dnů, se nikdy nezavřela a doufejme, snad ani v nejbližší době nezavře.

Za ta léta se toho odehrálo tolik, že kdybychom o tom chtěli napsat jen nejlepší, vydalo by to na stovky stran hustě namačkaného textu. Navštívilo nás tisíce různých klientů a z mnohých se stali klienti skalní, z některých nárazoví, víkendoví, sváteční, sezónní. Díky nám se z mnoha z nich stali přátelé nejen mezi sebou, ale i naši. A nezřídka kdy se z nich stali i partneři. Těm všem jsme tak trochu vstoupili do života a dnes spolu například ... tak například sportují. Vážíme si naprosto všech, kteří k nám kdy zavítali a zasloužili se tak o naší nejistou existenci. 5 let bohužel neznamená, že máme vyhráno. Naopak, stále ještě nemáme splaceny žádné z půjček, bez kterých bychom neexistovali, OSA a Intergram se na nás spojily, účty za nájem chodí pravidelněji než ti nejpravidelnější klienti, investice do nového vybavení byly potřebné, léto bylo nádherné a dlouhé. A jsou zde další a další věci, které se jedna po druhé vynořují a útočí proti nám.

Cesty nás moc nešetřily, mnohokrát jsme se museli prát s výmoly i krutými poryvy větru. Bez toho bychom ale nebyli tím, čím jsme dnes. Tady nás máte. Stále vyladěnějšími k dokonalosti, stále se snažící silou přemoci fyzické zákony gravitace. Cítíme se zavázáni mnohým z Vás a nehodláme ustoupit nesnázím, které nás vždy provázely a provázet budou. 

 Od Vás potřebujeme pouze Vás. Vás a Vaši přízeň, důvěru v to, co děláme, a že všechny kroky, které jsme kdy učinili a učiníme, nebudou za účelem vlastního obohacování, ale pro to, abychom tu stabilně byli i nadále a mohli se adekvátně rozvíjet. Abychom se stávali moderněji a komplexněji vybavenými, více a více profesionálními, a byli pro tuto věc nadšeni minimálně jako doposud.

Těšíme se na další společné roky s Vámi a doufáme, že budou naplněny vším, co je pro nás tolik typické a unikátní zároveň. Dřina, nasazení, pot, nálada, endorfiny, odreagování, sebevědomí, utužování, zdraví, životní styl, hledání a nacházení sebe samých, budování lepších nás, síla, svaly, rychlost, pružnost, pohyblivost. A pak, že nejsme víc, než jen posilovna ;-) 

Díky Vám všem!!!

Zdraví a síla s Vámi!

Za celý tým Fitness Spektra,

Karel Grossmann

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-12 14-20
So, Ne 9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

01
09

Ceník platný od 1.9.2022

Vážení klienti, nepřízeň této doby zapříčinila, že jsme museli upravit ceny našich služeb. Největší změny nastávají v případě jednorázových vstupů, které se dříve mnoho nelišily od těch ...

13
06

Akce prodloužených permanentek!

Přesně tak a bude to takto: Časové permanentky s neomezenými vstupy, zakoupené do konce tohoto týdne, tj. 19.6., Vám prodloužíme tímto způsobem: MĚSÍČNÍ - 1 týden navíc! ...

Akce prodloužených permanentek!