home Hlavní menu šipka Novinky

JAK ZAČÍT V POSILOVNĚ?

Začínáte s posilováním nebo jste již začali, ale rádi byste věděli, jak cvičit správně a efektivně? Chcete se vyhnout nejčastějším chybám, které provází většinu cvičenců a vedou většinou k jejich brzkému ukončení jejich snažení? Rádi byste se stravovali lépe, ale dělá Vám problém vyznat se ve sportovní výživě? Tápete mezi tisíci články o posilování, stravě a tréninku nebo na jejich hledání a čtení nemáte čas? Pokud ano a nemůžete si dovolit investovat do osobního trenéra, připravili jsme pro Vás opravdu zajímavé řešení.
Příručka z vydavatelství Ronnie.cz je určena právě Vám a již brzy si ji bude moci číst v naší posilovně, kde budeme mít příručku i v prodeji.

Autorem této nové publikace je Ing. Jan Smejkal, redaktor Ronnie.cz, jehož články patří na serveru Ronnie.cz k těm nejčtenějším. Věříme, že tato příručka si najde mnoho příznivců, neboť není lepší volby než začít cvičit a stravovat se tak, jak se správně má.

Jak na úspěšný trénink?

Kniha začíná největšími omyly začátečníků a desaterem předpokladů úspěšného tréninku. Jedná se tu o základy, kterými je dobré se řídit, pokud chcete maximalizovat efektivitu Vašeho tréninkového úsilí. A pokud znáte předpoklady úspěšného tréninku, můžete se do něj konečně pustit. V příručce jsou popsány osvědčené cviky na jednotlivé partie spolu se základními rozpisy tréninkového programu pro začátečníky. V úvahu jsou brány i nejčastější chyby, kterých se začátečníci dopouštějí.

Důležitost sportovní výživy

Téměř celá druhá polovina příručky se zaměřuje na velmi důležité znalosti ve sportovní výživě. Najdete tu řadu praktických rad a doporučení, která můžete ihned zapojit do svého každodenního života. Na konci výživové části je potom několik stran věnováno i suplementaci, která je často tím prvním, po čem začátečníci sahají.

Stručný a užitečný pomocník

Kniha Základy tréninku a sportovní výživy (1.) je užitečným průvodcem prvními osmi týdny v posilovně pro všechny, kteří chtějí mít ucelené a stručné informace na jednom místě a chtějí vytěžit ze svého tréninku a stravy maximum.

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-12 14-20
So, Ne 9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

01
09

Ceník platný od 1.9.2022

Vážení klienti, nepřízeň této doby zapříčinila, že jsme museli upravit ceny našich služeb. Největší změny nastávají v případě jednorázových vstupů, které se dříve mnoho nelišily od těch ...

13
06

Akce prodloužených permanentek!

Přesně tak a bude to takto: Časové permanentky s neomezenými vstupy, zakoupené do konce tohoto týdne, tj. 19.6., Vám prodloužíme tímto způsobem: MĚSÍČNÍ - 1 týden navíc! ...

Akce prodloužených permanentek!