home Hlavní menu šipka Novinky

Letní Fitness Kurz

Vážení klienti a milí klienti,

rádi bychom vás pozvali na náš plánovaný Fitness kurz, který bude probíhat celé letní prázdniny ve Fitness Spektru v době od 3.7. do 31.8. Tento kurz je vhodný jak pro začínající, tak mírně pokročilé cvičence, muže i ženy, dospívající i dospělé.

Obsahem kurzu bude představení vybavení, vedené tréninky ve skupinách o velikosti 2-3 lidí (před začátkem kurzu rozdělíme zúčastněné podle pohlaví, pokročilosti a časových možností), semináře a tipy k životosprávě. Dále se budeme zabývat opravou techniky, radami jak sestavit a proč mít tréninkový plán a seznámíme vás se základními i pokročilými tréninkovými principy.

Naše kurzy jsou individuálně přizpůsobeny úrovni cvičenců a jejich potřebám. Během seminářů se budeme věnovat různým tématům, jako jsou základy anatomie a fyziologie svalů, hypertrofie, metabolismus, proteosyntéza, tréninková periodizace a plánování tréninku obecně. Rovněž budeme pokrývat pokročilé techniky jako intenzifikační metody a další.

Kurzem vás provede Jakub Šulc, začínající kondiční/fitness trenér a trenér parkouru. Jakub je studentem FTK v Olomouci a má zkušenosti se silovým tréninkem, kondičními tréninky a hubnutím. Jeho cílem je předat vám jak základy, tak pokročilé metody tréninku, abyste mohli správně a bezpečně cvičit.

Obsah kurzu zahrnuje 2x týdně (např. po a st nebo út a čt) vedené tréninky (1-1,5 hod) ve skupině 2-3 lidí, které budou zaměřené na celé tělo (tzv. fullbody). Tréninky budou zahrnovat zahřátí, mobilizaci kloubů, dynamický stretching, komplexní cviky, základní izolované cviky, cvičení s vlastní vahou a lehké protažení na závěr.

Kromě vedených tréninků se budou konat také tři semináře. První seminář se zaměří na svaly, anatomii a fyziologii, druhý seminář na regeneraci a třetí seminář na trénink a cíle. Na seminářích budou probírány důležité aspekty tréninku a zdraví. Termíny seminářů budou pravděpodobně tyto pátky: 14. 7., 28.7., 11.8.

Cena kurzu je 2700,- Kč pro přihlášené do 15.6., poté 3000,- Kč. Cena zahrnuje úvodní konzultaci, rozdělení do skupin dle pokročilosti, 16 vedených tréninků, 3 semináře a vstup do Fitness Spektra v rámci kurzu. Pro zájemce je také k dispozici za příplatek individuální lekce s Jakubem za 220,- Kč, kterých můžete využít najen v případě, že se nebudete moci zúčastnit některé lekce (např. dovolená). Dále můžete využít vstupní a výstupní měření pomocí zařízení TANITA za 200,- Kč nebo INBODY za 400,- Kč.

Pro registraci nás kontaktujte e-mailem na info@fitness-spektrum.cz nebo se přímo registrujte na recepci ve Fitness Spektru.

Rádi bychom také zdůraznili, že kurz je vhodný i pro dívky. Silový trénink je skvělým způsobem, jak budovat zdravou postavu a pěkné křivky, a to nejen pro muže, ale i pro ženy. Naše lekce jsou navrženy tak, aby byly přizpůsobeny individuálním potřebám a rozdílům mezi pohlavími. Skupiny budou nesmíšené, aby byly zohledněny preference, zvedaná váha, cviky.

Pokud máte zájem o tento kurz, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaši účast!

Seminář 1- Vše o svalech
Svaly- základy anatomie a fyziologie
Hypertrofie- silová x objemová
Metabolismus
Proteosyntéza
Seminář 2- Regenerace
Somatotyp
Surplus, deficit
Proč spát
Suplementy
Proč jednoduchý cukr ne/ kdy třeba jo
Glikemický index a inzulín x hubnutí
Mýty- rohlík a pečivo, ovoce, bílá rýže, tvaroh
Seminář 3- O tréninku a cílech
Tréninkové splity, Plánování tréninku obecně
Pauzy mezi sériemi a mezi tréninky
Velká činka, jednoručky či stroje
Měření progressu
Sport a objemový trénink
Trénink pro pokročilé, pokročilé techniky

FAQ:
Bude se kurz opakovat někdy i po prázdninách? 
NE, tento kurz se bude opakovat nejdříve až další prázdniny

 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-20
So-Ne 8-12 15-19
svátky 1. a 8.5. 7-20 hod

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

29
03

Velikonoční svátky

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o otevírací době našeho fitness centra během Velikonoc. Na Velký pátek plánujeme provozovat centrum v běžných otevíracích hodinách 7-20 a na ...

01
01

Nový ceník služeb

Vážení klienti, S úctou Vám oznamujeme, že od 1. ledna 2024 jsmeprovedli aktualizaci ceníku našich služeb. Tato změna byla nevyhnutelná z důvodu stoupajících nákladů na provoz a ...