home Hlavní menu šipka Novinky

Novinky, změny, akce

Vážení a milí návštěvníci Fitness Spektra,

   chtěli bychom Vás touto cestou informovat o několika změnách, novinkách a akcích, týkajících se našich služeb:

Permanentky

Platnost nově zakoupených "zlatých" permanentek byla prodloužena z 5 na 6 měsíců (nezapomeňte, že složený deposit lze využít i pro více osob, nákup a konzumaci). Z omluvitelných důvodů jsme navíc ochotni expiraci depositu po dohodě prodloužit. Příslušné výhody a slevy, se však neprodlužují.

Pozor! Do konce měsíce dubna ke každému navýšení depositu o více jak 1.000,- Kč nebo k zakoupené permanence v hodnotě min. 1.000,- Kč, přidáváme zdarma 3 drinky Unisport nebo Formdrink! Dále od nás získáte 10% slevový kupón na sportovní, rekondiční, havajské masáže, nacházející se vedle našeho centra. Do vyčerpání zásob přidáme taktéž časopis "Změňte životní styl" na téma hubnutí a zdravější život.

Skupinové cvičení

Minimální počet zúčastněných pro uskutečnění lekce, se zvýšil ze 3 na 4 osoby. Termíny pro splnění tohoto limitu zůstávají stejné (do 12,00 téhož dne pro odpolední lekce, do 21,00 dne předešlého ranním lekcím). Doporučujeme hlídat splnění limitu přes webový rezervační systém, kde je vidět, kolik je již vytvořeno rezervací. V případě nekonání lekce, se snažíme co nejdříve informovat klienty telefonicky nebo přes SMS, ale ne vždy je to 100%.

Již od příštího týdne rozjíždíme Kruhové tréninky s Pavlínou. A jak ona sama říká:" Můžete očekávat, dynamické, statické, vytrvalostní a intervalové cvičení, se vším, co se ve fitku válí. Pojďte s chutí využít různých hraček, na které se Vám doma stejně jen práší, společně se odreagujeme, spálíme nějaké kalorie a uděláme hlavně něco pro sebe".

Provoz na Velikonoce

Provoz o Velikonocích bude omezen. Dopoledne je sportovní centrum zavřeno úplně, fitness otevíráme od 16,00 hod a ze skupinových cvičení cvičíme Flowin s Marcelou, TRX s Karlem a Jumping s Martinou.

Vaše FITNESS SPEKTRUM Vrchlabí

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá 6:30-20
ÚT, ČT 7-20

So-Ne 8-12 15-19

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

11
06

PO, ST, PÁ již od 6:30!

Od 1.6.2024 jsme ve všedních dnech pondělí, středa a pátek rozšířili otevírací dobu ze 7-20 na 6:30-20:00!

PO, ST, PÁ již od 6:30!

29
03

Velikonoční svátky

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o otevírací době našeho fitness centra během Velikonoc. Na Velký pátek plánujeme provozovat centrum v běžných otevíracích hodinách 7-20 a na ...