home Hlavní menu šipka Novinky

Nový ceník služeb

Vážení klienti,

S úctou Vám oznamujeme, že od 1. ledna 2024 jsmeprovedli aktualizaci ceníku našich služeb. Tato změna byla nevyhnutelná z důvodu stoupajících nákladů na provoz a další související faktory.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které tato změna může přinést, a zároveň věříme, že porozumíte důvodům této úpravy. Jsme si vědomi, že hodnota, kterou naše služby poskytují, zůstává nadále vysoká, a budeme pokračovat ve snaze přinášet Vám optimální zážitek při cvičení.

Na tomto odkazu najdete nový ceník, který jsme navíc upravili do srozumitelnější podoby.

Ceny se dotkly hlavně skupinových lekcí, kde jsme měli cenovou politiku nastavenou dlouhodobě nesprávně. Cena vstupu do posilovny zůstala víceméně stejná, změna nastala pouze u vstupových a časových permanentek, kde se již nedosahuje takových slev jako dříve. I tak zůstáváme stálé levnější v porovnání s konkurenčními fitness centry.

Pokud máte jakékoli otázky nebo potřebujete další vysvětlení, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám poskytneme veškerou potřebnou podporu.

Děkujeme Vám za Vaši trvalou důvěru a porozumění.

S pozdravem,

Fitness Spektrum

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-20
So-Ne 8-12 15-19
 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

29
03

Velikonoční svátky

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o otevírací době našeho fitness centra během Velikonoc. Na Velký pátek plánujeme provozovat centrum v běžných otevíracích hodinách 7-20 a na ...

01
01

Nový ceník služeb

Vážení klienti, S úctou Vám oznamujeme, že od 1. ledna 2024 jsmeprovedli aktualizaci ceníku našich služeb. Tato změna byla nevyhnutelná z důvodu stoupajících nákladů na provoz a ...