home Hlavní menu šipka Novinky

NOVÝ CENÍK

ZAVÁDÍME NOVÝ CENÍK a s ním i pár drobných změn.

Vážení klienti, přátelé, kamarádi, dovolte mi se trochu vyjádřit. Komentovat tuto věc nebo nekomentovat? Hm, vzhledem k tomu, že se společně stále osobně potkáváme, myslím, že je na místě, abych náš nový ceník a nastalé změny trochu zdůvodnil, a pokusil se také pomoci všem, kteří by si s něčím nevěděli rady nebo by naše kroky nechápali.

Nový ceník upravuji a zavádím téměř 2 roky, což je tedy asi polovina doby naší existence. Poslední velký záchvěv a nutkání ceník změnit, byl s příchodem EET (elektronické evidence tržeb), které od února tohoto roku podléháme.

 Po čtyři roky jsme zjišťovali, jak lidé fungují, jak se k nám vrací a co by asi nejvíce ocenili a zároveň ještě akceptovali. Po čtyřech letech již nelze očekávat, že se stanou ještě nějaké další zázraky, které by zvedly příjmy naší tělocvičny nad bezpečnou úroveň. Nemůžeme očekávat, že počty cvičenců porostou a zároveň budou akceptovat, podobně jako v některých jiných zemích, čekání ve frontě na klíček od skříňky a střídání 8 lidí na strojích. 

Zavádíme základní členství, které u nás bude muset mít každý, kdo bude chtít platit méně za jednorázové vstupné, jenž je nyní určeno pro ty, kteří nás navštíví odněkud z daleka a často se vysmívají nízkým cenám. Základní členství si musí musí na počátku založit každý nový klient, který si u nás bude posléze využívat nějaký druh členství a permanentek. Platit bude 1 rok, stát bude 100,- Kč a bude jej nutné obnovovat.

Za 4 roky jsme zjistili, že nejhůře snášíte, když vám "naší vinou" propadne vstupní permanentka (a kde je hodnota cti??), a proto na to reagujeme prodloužením jejich platností ze 2, 4 a 6 měsíců na 1 rok. Za tento komfort, je však nutné si pochopitelně lehce připlatit.

Nově zavádíme 10ti, 20ti a 30ti vstupní permanentky na skupinová cvičení, jejichž platnost bude také 1 rok. Na tuto permanentku budete moci chodit i do posilovny, i když ekonomicky Vás vstup vyjde trochu dráž, než kdybyste měli permanentku určenou pro posilovnu. Jako kompenzaci si dovoluji připomenout fakt, že si můžete před nebo po každém skupinovém cvičení zacvičit v posilovně 30 minut gratis, případně můžete mít permanentky obě. Kdo to myslí s cvičením alespoň trochu vážně, za rok stihne vychodit obě ;).

Ti, kteří chodí pravidelně a často do posilovny, by měli nyní převést svou pozornost na tzv. časové permanentky, jejichž cena zůstává stejná jako doposud a navíc na ně lze získat sleva až 10%, pokud si u nás založíte ZLATÉ, depositní členství vz. popis pod ceníkem.

ZLATÉ A STŘÍBRNÉ DEPOSITNÍ ČLENSTVÍ  bude mít nyní naopak platnost zkrácenou a bude určen pro ty, kteří k nám chodí pravidelně a sem tam nakoupí i nějaké ty dobroty. Odměnou pro ně bude možnost kupovat si časovou permanentku se slevou a před vypršením platnosti bude příležitost pořízení další permanentky za obdobných podmínek. Několik příkladů využití depositu najdete opět pod samotným ceníkem.

Nakonec informace o tom, že se také zavádí Studentské členství, které všem studentům, jenž projeví zájem a splní několik málo podmínek, přinese automaticky nejvýhodnější ceny.

Tak a to je asi vše. Tento systém by měl více ctít zásluhy, méně tvořit nešvary. Měl by hlavně pomoci zvládnout nadcházející období, které je stále plné závazků vzniklých u institucí, bez kterých bychom na druhou stranu ani nevznikli.

Plně doufám, že budete nový ceník a změny respektovat a nadále se budeme těšit z Vaší přízně.

S úctou Karel Grossmann

17.11.2017

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-20
So-Ne 8-12 15-19
28.9. 7-20

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

08
06

Letní Fitness Kurz

Vážení klienti a milí klienti, rádi bychom vás pozvali na náš plánovaný Fitness kurz, který bude probíhat celé letní prázdniny ve Fitness Spektru v době od 3.7. ...

Letní Fitness Kurz

03
04

Nové skupinovky!

Vážení klienti, s radostí vám přinášíme novinky v našem skupinovém rozvrhu. Pro všechny ženy jsme spustili dvě nové skupinové lekce, které se konají každé úterý a čtvrtek ...

Nové skupinovky!