home Hlavní menu šipka Novinky

Ode dneška můžeme cvičit bez roušek!

Od pondělí 11.5. budeme zase o kousek blíž k normálnímu provozu. Roušky u nás nosit muset nebudete, toto rozhodnutí bude záležet čistě na vás.
Pro zajištění bezpečnosti vaší i všech, kteří se o vás u nás starají, vás prosíme o dodržování následujících pravidel:
1. Přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujte do sportovní obuvi určené pro vnitřní prostory. Šatny máme otevřené, ale problém je v tom, že stále, a tak se v nich nemůžete převléknout tak, aby vás někdo neokoukl z chodby. Sprchy jsou zateraseny žebříkem (snad do 25.5.).
2. Nezapomeňte, že při pobytu u nás může dojít ke zvýšené kumulaci osob na jednom místě (podobnou té v hobi marketech, je u nás možné zažít leda při hlubokém snění). Doporučujeme mít roušku nebo jinou ochrannou pomůcku s sebou a používat ji v místech jako je průchod budovou, recepce, prostor na přezouvání, bar, prostě tam, kde můžete potkat někoho jiného.
3. Pokud je to možné, přineste si vlastní podložku na cvičení.
4. Platby by se měly preferovat bezkontaktní, ale hotovostí je prostě bez poplatků.
5. Vodu, jiné nápoje či potravinové doplňky si u nás můžete zakoupit zatím pouze v balené podobě.
6. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravený dezinfekční gel na ruce. Skvěle voní a udělá z vašich rukou na hodinu vraždící stroje všech těch zmetků.
7. Svoji venkovní obuv ukliďte do nového botníku, ideálně do své sportovní tašky, kterou umístěte do otevřených šatních boxů, na ně nebo pod ně. Cennosti si můžete uzamknout do bývalých uzamykatelných botníků.
8. Vždy dodržujte bezpečnou vzdálenost minimálně 2 m od dalších cvičících.
9. Po každém použití stroje či jiné pomůcky použijte dezinfekční prostředky. Stroj či pomůcku nejprve očistěte a následně ošetřete dezinfekcí, dezinfekční prostředky pro vás máme k dispozici.
10. Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost, počkejte až budou příslušné prostory volné tak, aby nedocházelo k současné přítomnosti více osob na jednom místě ve vzdálenosti menší než 2 metry. Dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.
11. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.
Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a vy se u nás budete cítit bezpečně.

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá 6:30-20
ÚT, ČT 7-20

So-Ne 8-12 15-19

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

11
06

PO, ST, PÁ již od 6:30!

Od 1.6.2024 jsme ve všedních dnech pondělí, středa a pátek rozšířili otevírací dobu ze 7-20 na 6:30-20:00!

PO, ST, PÁ již od 6:30!

29
03

Velikonoční svátky

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o otevírací době našeho fitness centra během Velikonoc. Na Velký pátek plánujeme provozovat centrum v běžných otevíracích hodinách 7-20 a na ...