home Hlavní menu šipka Novinky

Program předsavení Fitness Spektra

28. září 2013 od 10 do 16 hodin

Není třeba se obávat, že Vám něco uteče, když nepřijdete už v 10:00. Program tohoto dne bude mít přibližně stejný průběh po celý tento den.

Martin Šťastný, instruktoři a trenéři Fitness Spektra a 3D Fitness, Vám budou po celý tento den představovat veškeré vybavení, které jsme do centra vybrali a pořídili, a které budete moci i Vy využívat již od 1.10.2013 !

Soutěž o měsíční permanentky

Každý, kdo nás v tento den poctí svou návštěvou, se bude moci zúčastnit soutěže tak, že vhodí do připraveného boxu lísteček se svým jménem, emailem a telefonním číslem. Na konci dne budou vylosováni tři šťastlivci, kteří od nás získají měsíční permanentku s neomezeným vstupem do Fitness a na všechny skupinové lekce!

 

POZOR!

Po představení Fitness Spektra, budou následovat dva - pro veřejnost uzavřené zkušební dny, během kterých budeme odlaďovat funkčnost celého provozu. Fitness Spektrum bude veřejnosti plně zpřístupněné od úterka 1. října 2013 !

Těšíme se na Vaši návštěvu,

Vaše Fitness Spektrum

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-20
So-Ne 8-12 15-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

08
06

Letní Fitness Kurz

Vážení klienti a milí klienti, rádi bychom vás pozvali na náš plánovaný Fitness kurz, který bude probíhat celé letní prázdniny ve Fitness Spektru v době od 3.7. ...

Letní Fitness Kurz

03
04

Velikonoční svátky

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o otevírací době našeho fitness centra během Velikonoc. Na Velký pátek plánujeme provozovat centrum v běžných otevíracích hodinách. Na Velikonoční pondělí ...

Velikonoční svátky