home Hlavní menu šipka Novinky

Tai Chi v zámeckém parku

Blíží se další víkend (14. a 15.6.2014), který hodláme zasvětit kurzům Tai Chi (pro začátečníky a pokročilé). Tentokrát stylově ve vrchlabském zámeckém parku!

Kdy
14.6., sobota
- začátečníci, opakování pro minulé začátečníky
(6 vyučovacích hodin, 12:30-18:30)
15.6., neděle - pouze bude-li o kurz zájem
(6 vyučovacích hodin, 8:00-14:00 )

Instrukce a cena
Zájemci se co nejdříve nahlaste, abychom co nejdříve splnili minimální počet účastníků (7) pro otevření kurzu. Uzávěrka přihlášek je středa večer 11.6. Vaše přihlášky / rezervace zasílejte na email info@fitness-spektrum.cz nebo volejte na tel. 702 285 490. Lze i přes online rezervační systém zde
.
Cena jednodenního kurzu je 750,- Kč. Všichni klienti Fitness Spektra, kteří jsou u nás registrovaní a vlastní členskou kartu / permanentku, mají možnost uplatnit na kurzy Tai chi až 20% slevu. Sleva se odvíjí od druhu zakoupeného členství (Bronzové, stříbrné a zlaté). Členskou kartu si můžete pořídit i během kurzu (pro venkovní kurz nutno zřídit dříve).

Náplň kurzů

Výuka wudangské tai chi sestavy 28, a doplňkem výuky bude cvičení qi gongu 8 brokátů.

V obou skupinách (začátečníci i pokročilí) se cvičí wudangské zdravotní cvičení "8 kousků brokátu" (M. Musilová se jej naučila u mistra Zhonga ve Wudangu), začátečníci by se dále naučili základy wudangského tai-chi a pokročilí se budou učit wudangskou sestavu 28 cviků (M. Musilovou ji učil J. Turneber a mistr Zhong).

Obě formy je možné vidět cvičit ve více provedeních. Bude se držet stylu školy Sifu Zhong Xueyonga z Wudangských hor. Budou se učit všechny potřebné pohybové a dechové techniky k výše zmíněným formám. M.Musilová praktikuje tai ji yangového a wudangského stylu, soustředit tedy bude na tyto praktiky: údery, kopy, skoky, statické pozice mabu, kumbu, xiebu, pubu, tai ji bu ( chůze - naprostý základ cvičení), protažení a další. Více na webových stránkách Českého centra tradičních čínských cvičení.

Všechny kurzy budou vedeny Markétou Musilovou a jejich cílem je vytvořit pevnou skupinu tai chistů, kteří budou postupovat dále a dále v učení se technik tai chi. 

Využijte této jedinečné možnosti učit se toto překrásné, několik set let staré bojové umění, které kombinuje přesné pohyby těla s hlubokým dýcháním a využíváním energie jin a jang.

Těšíme se na Vás,


Fitness Spektrum a Markéta Musilová

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá 6:30-20
ÚT, ČT 7-20

So-Ne 8-12 15-19

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

11
06

PO, ST, PÁ již od 6:30!

Od 1.6.2024 jsme ve všedních dnech pondělí, středa a pátek rozšířili otevírací dobu ze 7-20 na 6:30-20:00!

PO, ST, PÁ již od 6:30!

29
03

Velikonoční svátky

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o otevírací době našeho fitness centra během Velikonoc. Na Velký pátek plánujeme provozovat centrum v běžných otevíracích hodinách 7-20 a na ...