home Hlavní menu šipka Rezervace

TRAMPOLÍNKY KONČÍ!

Vážené a milé trampolínkářky,

   tímto bychom Vás, věrné i občasné návštěvnice lekcí trámpolínek, chtěli informovat o skutečnosti, že jsme se po dlouhých úvahách rozhodli trampolínky zrušit. Vede nás k tomu několik důvodů a o některé z nich, bychom se s Vámi chtěli podělit.

I když je o trampolínky víceméně zájem, velice často jsme byli nuceni lekce z různých okolností rušit, což nám bylo velice nepříjemné.

Trampolínky mají pomalu, ale jistě svojí životnost za sebou a další prasklá pružina či nožička, by již znamenala jistou odstávku další trampolínky, ze které by se posléze opravovaly ty ostatní. Investice do nových trampolínek se opravdu v tuto chvíli nevyplatí, museli bychom trampolínky rozjet mnohem věší míře, a na to nemáme tolik prostoru, ale hlavně ani instruktorky. Dříve nebo později, by nás stav trampolínek tak jako tak donutil lekce ukončit.

Dalším důvodem zrušení jefakt, že Trampolínky zabírají 4 m2 i ve chvíli, kdy se na nich necvičí a tyto metry jsme schopni využít mohem efektivněji.

Podobných důvodů je ještě více. Věříme, že náš krok pochopíte a tato informativní zpráva Vám bude důkazem, že nám na Vás záleží a vážili jsme si Vaši přízně.

Nakonec bychom chtěli konstatovat, že každá podobná lekce je z velké, ne-li z věší části tvořena instruktorem. Instruktorka Iveta, kterou máme moc rádi, spolupráci s námi nekončí. Naopak, jak asi někteří víte, právě dokončuje akreditovaný trenérský kurz, který jí otevírá široké možnosti, jak uspokojit Vaše potřeby hýbat se :-) Je jisté, že Ivetu oslovíme, aby pro Vás připravila nějakou zajímavou lekci, při které se slušně zapotíte při hlasitém zvuku dunících beetů ;-)

Pokud k nám chodíte pouze a jenom na trampolínky a máte zakoupenou vstupní permanentku se zbylými vstupy, je možné s nimi vyčkat na nové lekce, které připravíme (s platností si samozřejmě nelamte hlavu) nebo je lze využít jakkoli jinak, a to samozřejmě i pro klasické vstupy do fitness. Pokud jste přesvědčené, že je jinak než na trampolínky nevyužijete, neváhejte se na nás obrátit a pokusíme se vymyslet nějaké individuální řešení.

Ještě jednou děkujeme za pochopení a dosavadní přízeň.

Srdečně,

Karel Grossmann za tým Fitness Spektra

 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá:
7:30-12 14-21

Út, Čt:
7:00-12 14-21

So, Ne:
9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

26
08

Kruháče opět v kurzu

Na vaší žádost opět zařazujeme cvičení na bázi kruhových tréninků!  Na našich stránkách a v rezervačním systému budeme tuto skupinovou lekci uvádět pod zkráceným názvem "KRUHÁČ". KRUHÁČ ...

Kruháče opět v kurzu

21
06

Nízké letní ceny skupinových cvičení!

Cvičení již od 114,-Kč, studenti a ZTP dokonce od 99,-Kč! Jednorázové cvičení bez členských slev 150,-Kč namísto 170,-Kč. Letní ceny platí od 3.6. do 31.8.2019

Nízké letní ceny skupinových cvičení!