home Hlavní menu šipka Novinky

Bezkonkurenčí akce roku 2014 prodloužena!

Ještě 14 dní, tzn. od 1.května do 14.10.2014, každá Vámi absolvovaná skupinová lekce bude opravňovat cvičit ještě 30 min. PŘED nebo PO v celém našem centru ZDARMA! Za 30 minut tak můžete spálit ještě více kalorií, případně se zahřát před samotným cvičením. A to se vyplatí, protože nyní budete moci cvičit ještě intenzivněji nebo si dát například závěrečný strečinkový relax podle svých představ!

Nejen díky tomu jsme nejatraktivnějším zařízením tohoto druhu v této lokalitě. Nenechte si tuto zprávu pro sebe, sdílení s ostatními bude ku prospěchu všech!

  Abychom dostáli svého jména, spouštíme pro naše klienty akci, kterou Vám jen tak někde nabídnout nemohou jednoduše proto, že je k tomu potřeba takové vybavení a zázemí pohromadě, které máme pouze u nás ve Fitness Spektru. Jedině u nás můžeme nabídnout široké spektrum skupinových cvičení, Posilovnu, Aerobní sál a Kardio zónu osázenou moderním a kvalitním vybavením světových značek v profesionálních řadách na jednom místě. K tomu všemu Funkční zónu, ve které lze oproti zóně se stroji vymyslet s trochou nadsázky tisíce cviků o tisíci směrech působení. Funkční zóna, která je samozřejmou součástní každého moderního fitka. Zóna, určená k provádění funkčního cvičení s nejrůznějším zaměřením, zdokonalováním Vašich požadovaných schopností (fyzická kondice, vytrvalost, motorika, hbitost, balanc, výbušnost, síla atd.). Funkční zónu u nás využívá mnoho vrcholových sportovců ke zdokonalování svých dovedností, ale i všichni další, jenž si chtějí po cvičení protáhnout svaly strečinkem např. na TRX. Mnoho lidí v posilovně tápe a neví, co a jak dělat. V lepším případě si "obejdou" svoje zažité kolečko na strojích a provedou několik naučených cviků nesprávnou technikou. A právě zde se objevuje jeden z hlavních důvodů, proč navštívit skupinové cvičení, které vede, motivuje a většinou je i zábavné ;-) U nás ve Spektru máme v současnoti 15 instruktorů a 15 druhů cvičení, kde máte možnost naučit se obrovské množství cviků a stylů cvičení, ze kterých si vyberete a poskládáto třeba to své cvičení. 

Děkujeme za Vaši přízeň, podporu a samozřejmě Vaše návštěvy! Těšíme se na chvíle strávené s Vámi,

Vaše Fitness Spektru, více než jen posilovna ...

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-12 14-20
So, Ne 9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

01
09

Ceník platný od 1.9.2022

Vážení klienti, nepřízeň této doby zapříčinila, že jsme museli upravit ceny našich služeb. Největší změny nastávají v případě jednorázových vstupů, které se dříve mnoho nelišily od těch ...

13
06

Akce prodloužených permanentek!

Přesně tak a bude to takto: Časové permanentky s neomezenými vstupy, zakoupené do konce tohoto týdne, tj. 19.6., Vám prodloužíme tímto způsobem: MĚSÍČNÍ - 1 týden navíc! ...

Akce prodloužených permanentek!