home Hlavní menu šipka Novinky

Bezkonkurenčí akce roku 2014!

    Abychom dostáli svého jména, spouštíme pro naše klienty akci, kterou Vám jen tak někde nabídnout nemohou jednoduše proto, že je k tomu potřeba takové vybavení a zázemí pohromadě, které máme pouze u nás ve Fitness Spektru. Jedině u nás můžeme nabídnout široké spektrum skupinových cvičení, Posilovnu, Aerobní sál a Kardio zónu osázenou moderním a kvalitním vybavením světových značek v profesionálních řadách na jednom místě. K tomu všemu Funkční zónu, ve které lze oproti zóně se stroji vymyslet s trochou nadsázky tisíce cviků o tisíci směrech působení. Funkční zóna, která je samozřejmou součástní každého moderního fitka. Zóna, určená k provádění funkčního cvičení s nejrůznějším zaměřením, zdokonalováním Vašich požadovaných schopností (fyzická kondice, vytrvalost, motorika, hbitost, balanc, výbušnost, síla atd.). Funkční zónu u nás využívá mnoho vrcholových sportovců ke zdokonalování svých dovedností, ale i všichni další, jenž si chtějí po cvičení protáhnout svaly strečinkem např. na TRX. Mnoho lidí v posilovně tápe a neví, co a jak dělat. V lepším případě si "obejdou" svoje zažité kolečko na strojích a provedou několik naučených cviků nesprávnou technikou. A právě zde se objevuje jeden z hlavních důvodů, proč navštívit skupinové cvičení, které vede, motivuje a většinou je i zábavné ;-) U nás ve Spektru máme v současnoti 15 instruktorů a 15 druhů cvičení, kde máte možnost naučit se obrovské množství cviků a stylů cvičení, ze kterých si vyberete a poskládáto třeba to své cvičení. 

    Po dobu následujících 5 měsíců, tzn. od 1.května do konce září, každá Vámi absolvovaná skupinová lekce bude opravňovat cvičit ještě 30 min. PŘED nebo PO v celém našem centru ZDARMA! Za 30 minut tak můžete spálit ještě více kalorií, případně se zahřát před samotným cvičením. A to se vyplatí, protože nyní budete moci cvičit ještě intenzivněji nebo si dát například závěrečný strečinkový relax podle svých představ!

Nejen díky tomu doufáme, že se staneme nejatraktivnějším zařízením tohoto druhu v této lokalitě. Nenechte si tuto zprávu pro sebe, sdílení s ostatními bude ku prospěchu všech a možná bude i odměněno ;-)

Děkujeme za Vaši přízeň, podporu a samozřejmě Vaše návštěvy! Těšíme se na chvíle strávené s Vámi,

Vaše Fitness Spektru, více než jen posilovna ...

P.S. další akce budou následovat, sledujte naše příspěvky ...

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá 6:30-20
ÚT, ČT 7-20

So-Ne 8-12 15-19

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

11
06

PO, ST, PÁ již od 6:30!

Od 1.6.2024 jsme ve všedních dnech pondělí, středa a pátek rozšířili otevírací dobu ze 7-20 na 6:30-20:00!

PO, ST, PÁ již od 6:30!

29
03

Velikonoční svátky

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o otevírací době našeho fitness centra během Velikonoc. Na Velký pátek plánujeme provozovat centrum v běžných otevíracích hodinách 7-20 a na ...