home Hlavní menu šipka Novinky

Novinky a změny od září 2020

Vážení klienti, na měsíc září jsme si pro vás připravili několik novinek:

·         Nové skupinové lekce Let's Dance a ETB® (European Tae Bo®). Obě lekce povedou nové, avšak zkušené instruktorky, jejichž profily si již dnes můžete pročíst na našich stránkách. ETB® bude probíhat každou středu od 17:30 a Let's Dance hned poté od 18:30.

·         Od září přesouváme středeční Jógu pro začínající na čtvrtky. Aby byla zachována konzistence a kvalita úterní lekce, nebudeme začátečníky na úterní lekce běžně pouštět. Pokročilí samozřejmě na začátečnické lekce mohou, avšak musí tolerovat její začátečnický průběh.

·         Otevírací doba posilovny zůstane stejná jako doposud. Testovali jsme smysluplnost otevírací doby od 6:00 (pouze PO, ST,PÁ), aby měli možnost přijít ti, kteří to stihnou pouze a jenom před prací a budeme testovat i nadále.

·         Od září budeme přijímat Sodexo Benefity a rozšíříme tak již širokou škálu doposud přijímaných: Multisport, Benef Plus, Benefity.cz, Up (eBenefity, Gallery Beta, Gallery beta FKSP, Cadhoc, Unišek, Unišek+, Unišek+FKSP)

·         Těšit se také můžete na novinky v oblasti vybavení posilovny, které bude v nadcházejících měsících probíhat :)

Těšíme se na Vás!

Fitness Spektrum a jeho tým.

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá
7-12 14-19

So, Ne
9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

16
05

17.5. OTEVÍRÁME!

Dámy a pánové, přátelé, kamarádi,   zítra otevíráme opět naší a Vaší tělocvičnu. Jsme velice zvědaví, s jakou vervou nás vezmete útokem, jinými slovy se na Vás ...

17.5. OTEVÍRÁME!

18
12

ZAVŘENO

Od pátku 18.12., jsme z důvodu nařízení vlády opět zcela ZAVŘENI Vážení přátelé a příznivci zdravého pohyvu, je nám to velice líto. Stále Vaše Fitness Spektrum