home Hlavní menu šipka Novinky

ZMĚNY A NOVINKY

NOVINKY

- JÓGA s Márou - od příštího týdne se můžete přijít každé pondělí od 17 hod protáhnout s Markem. Cvičit se bude kombinace Kundalini a Iyengar s implementaci Body Alignment prvku, stretchingu a silové polohové stabilizace.

- Chcete si zacvičit na TRX, ale nemáte odvahu se zapojit mezi ostatní, protože byste to nemuseli zvládnout? Nebo se nemůžete dostat na některou z lekcí, protože je již plná? Máme řešení - tento pátek a (zatím) na příští týden, jsme přidali několik lekcí TRX pro ÚPLNÉ začátečníky, kde pojedeme klidným tempem, budeme vysvětlovat správné provedení cviků a samozřejmě se naučíme správně a rychle zacházet s TRX. Předcvičovat bude opět Mára.

Omrkněte náš rozvrh lekcí a pak už se jen rezervujte.

ZMĚNY

- Tento pátek budeme od 17 hodin cvičit JUMPING namísto BODYFORMINGu (platí pouze pro tento týden, neboť zítřejší lekce Jumpu od 16:30 je lehce ohrožena. Vše se dozvíte zítra 4.12. kolem poledne)

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-12 14-20
So, Ne 9-12 16-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

01
09

Ceník platný od 1.9.2022

Vážení klienti, nepřízeň této doby zapříčinila, že jsme museli upravit ceny našich služeb. Největší změny nastávají v případě jednorázových vstupů, které se dříve mnoho nelišily od těch ...

13
06

Akce prodloužených permanentek!

Přesně tak a bude to takto: Časové permanentky s neomezenými vstupy, zakoupené do konce tohoto týdne, tj. 19.6., Vám prodloužíme tímto způsobem: MĚSÍČNÍ - 1 týden navíc! ...

Akce prodloužených permanentek!