home Hlavní menu šipka SLUŽBY šipka Fyzioterapie
 
Nabízíme individuální fyzioterapii s Bc. Jakubem Kolarčíkem, který poskytuje komplexní fyzioterapeutické služby a konzultace.

 

Jakub poskytuje vyšetření a ošetření měkkých tkání, včetně uvolňování zatuhlých svalů, kloubů, kůže a podkoží pomocí manuální terapie a přístrojových technik Theragun. Dále poskytuje cvičení dle konceptu ACT a Koordinačně-zátěžové kinezioterapie. Tyto služby jsou vhodné při dlouhodobých i akutních bolestech pohybového aparátu, jako jsou bolesti svalů, kloubů končetin, bolesti zad nebo bolesti hlavy.

Jakub nabízí cvičení pod dohledem fyzioterapeuta v ordinaci nebo v tělocvičně.

Své služby nabízí v pátek a o víkendu po předchozí domluvě. Cena služby je 1100 Kč / 60 min a naši klienti s aktivní permanentkou mají 15% slevu!
Pro domluvu volejte na číslo ☎️ +420 777 157 977.

Koordinačně-zátěžová kinezioterapie je metoda rehabilitace, která se zaměřuje na trénink koordinace a stability pohybového aparátu. Terapeut využívá specifických cvičení s variabilními podněty, aby stimuloval různé části mozku a tím zlepšil koordinaci a stabilitu těla. Tato metoda může pomoci při prevenci a léčbě bolesti zad, kolen, ramen a dalších částí těla.

Akrální koaktivační terapie (ACT) je speciální terapeutická metoda, která se zaměřuje na zlepšení funkce svalů a kloubů těla, posílení hlubokých stabilizačních svalů a zlepšení koordinace pohybu. Při cvičení se využívají speciální techniky, jako jsou aktivace koaktivace, vzpěry a polohování, které aktivují naučené reflexní vzory z raného dětství a pomáhají obnovit ztracenou funkci. Cvičení se zaměřuje na posílení hlubokých stabilizačních svalů končetin, trupu a krku a zahrnuje také techniky pro uvolnění svalového napětí a zlepšení flexibility. ACT může pomoci lidem s různými druhy bolesti a dysfunkcí a je účinnou alternativou k tradiční fyzioterapii a rehabilitaci.

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-20
So-Ne 8-12 15-19

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

08
06

Letní Fitness Kurz

Vážení klienti a milí klienti, rádi bychom vás pozvali na náš plánovaný Fitness kurz, který bude probíhat celé letní prázdniny ve Fitness Spektru v době od 3.7. ...

Letní Fitness Kurz

03
04

Velikonoční svátky

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o otevírací době našeho fitness centra během Velikonoc. Na Velký pátek plánujeme provozovat centrum v běžných otevíracích hodinách. Na Velikonoční pondělí ...

Velikonoční svátky