Karel Grossmann

Od malička nesportuji, netančím, nedělám nic "profi" ... Od malička lezu, dělám dřepy, ohýbám se, rotuji, něco nosím, přemísťuji, buduji, chovám, skáču, běhám, a to chci dělat ještě dlouho, snadno, dobře, správně, ladně, s chutí a bez zbytečné námahy. Chci prostě správně fungovat a žít!

 

Nějakých 14 let jsem přicházel více či méně do styku s činkami a posilovacími stroji. Během toho mě provázelo testování různých diet a stravovacích metod. Protože mě to nepřestávalo bavit - spíše naopak, 15. rok jsem si řekl, že bych si na to mohl udělat "papír", a to se také stalo. Je ze mě instruktor pro fitness a přidal jsem k tomu nějaké ty certifikáty ...

Před více než rokem mi bylo předpovězeno, že bych měl a budu učit druhé lidi nějakému pohybu. Po 14 letech jsem vybudoval širokospektrální "pohybovnu", opustil své teplé místečko v zaměstnání a opravdu šel učit lidi hýbat se. Chci učit lidi hýbat se, chci, aby měli z pohybu radost a prospěch v podobě zdravého a dobře fungujícího těla a chci také vytvořit příjemné zázemí se dobře pohybybujícími se lidmi.

Lidské tělo je po všech stránkách geniální a každý z nás dostal možnost toto geniální tělo používat. Můžeme zanedbávat mnoho věcí, které nás obklopují, ale o toto svoje tělo bychom měli alespoň trochu dbát.

„Starejte se dobře o své tělo. Je to jediné místo, ve kterém musíte žít.“ Jim Rohn

S přáním všeho dobrého

Karel Grossmann 

Fitness Spektrum

Člen Českého registru fitness profesionálů

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po, St, Pá 6:30-20
ÚT, ČT 7-20

So-Ne 8-12 15-19

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

11
06

PO, ST, PÁ již od 6:30!

Od 1.6.2024 jsme ve všedních dnech pondělí, středa a pátek rozšířili otevírací dobu ze 7-20 na 6:30-20:00!

PO, ST, PÁ již od 6:30!

29
03

Velikonoční svátky

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o otevírací době našeho fitness centra během Velikonoc. Na Velký pátek plánujeme provozovat centrum v běžných otevíracích hodinách 7-20 a na ...