GrossFit

Toto skupinové cvičení je inspirováno populárním CrossFitem. Díky němu dochází ke komplexnímu rozvoji síly, výbušnosti, vytrvalosti a prakticky všech dovednostních atribut. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro muže i ženy a snadno jej lze přizpůsobit každému jedinci, který touží zlepšit si své pohybové dovednosti. Důraz bude kladen na osobní přístup a respektování rozdílného zdravotního stavu či výkonnosti. Společně se zaměříme na silové, gymnastické a rychlostní prvky a jejich správné technické provedení.

Náplní tipické tréninkové jednotky CrossFitu je zahřátí neboli warm-up, nácvik techniky cviků, srdce lekce tvoří "Wourkout Of the Day", jehož zkratka a tipické označení je WOD. WODčka mají nekonečně mnoho podob díky kombinování mnoha proměnných jako je čas, počet kol, počet opakování, samozřejmě cviků, náčiní a jejich vah. A jak už to u skupinového tréninku bývá, společně umíme zabrat s větším, ne-li maximálním nasazením!  Cvičíme v maximálním počtu 8 lidí.

1. GrossFit JE PRO VŠECHNY 

GrossFit je lekce otevřená jak začátečníkům, tak pokročilým. Nepotřebujete být zkušený cvičenec, abyste se mohli lekce zúčastnit, protože díky rezervačnímu systému včas vidíme, kdo se na lekci hlásí a můžeme na lekci připravit varianty jak pro pokročilé, tak pro ZAČÁTEČNÍKY.

2. GrossFit JE VŠESTRANNÝ

Cílem této lekce je rozvíjet vaše schopnosti jak v silové, tak ve vytrvalostní části. Pokud je vaší slabinou kondice, tak na této lekci je velká šance, jak kondici nenápadně zlepšit. Je vaší slabinou síla? Součástí každé lekce je silový prvek, který v případě začátečníků trénujeme technicky od úplných základů, u pokročilých cvičenců je prostor na zlepšování samotných silových výkonů. 

3. TÝM

Na této lekci nesoupeříte proti sobě, ale fungujete jako tým. Tým, který si vyjde vstříc co se týče použití pomůcek, využití prostoru a celkové spolupráce. Během workoutu se každý soustředí tak, aby odvedl co nejlepší výkon sám za sebe a určitě zde není prostor pro sledování, nedej Bože posmívání se ostatním. 

4. PROSTOR A POMŮCKY

Na lekcích Grossfitu máme možnost používat a vyzkoušet si práci s různými druhy pomůcek - od jednoruček přes kettlebelly, medicinbaly, slambally po velké osy a některé stroje. Sobotní a nedělní lekce mají navíc možnost využít kompletní prostory fitness, takže se dostanete i ke strojům, ke kterým se na běžné lekci TRX nebo kruháče jen tak nedostanete. 

 

 

Rychlý kontakt

Otevírací dobaOtevírací doba

Po-Pá 7-20
So-Ne 8-12 15-19
svátky 1. a 8.5. 7-20 hod

 

TelefonTelefon na recepci

702 285 490

Kontaktní formulářMáte nějaké dotazy?
kontaktní formulář

Aktuality další aktuality

29
03

Velikonoční svátky

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o otevírací době našeho fitness centra během Velikonoc. Na Velký pátek plánujeme provozovat centrum v běžných otevíracích hodinách 7-20 a na ...

01
01

Nový ceník služeb

Vážení klienti, S úctou Vám oznamujeme, že od 1. ledna 2024 jsmeprovedli aktualizaci ceníku našich služeb. Tato změna byla nevyhnutelná z důvodu stoupajících nákladů na provoz a ...